Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ślub Mai Bohosiewicz odbył się w tajemnicy. Kim jest mąż gwiazdy?
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 04.02.2019 12:12

Ślub Mai Bohosiewicz odbył się w tajemnicy. Kim jest mąż gwiazdy?

Maja Bohosiewicz: ślub gwiazdy odbył się w tajemnicy. Kim jest mąż gwiazdy? (edited)
fot. instagram.com @stary_dzidziutkow

Maja Bohosiewicz: ślub aktorki odbył się bez fanfar i rozgłosu. Bohosiewicz sobie prywatność i nie lubi opowiadać publicznie o sprawach rodzinnych. Kim jest mąż gwiazdy? Para dopiero niedawno zalegalizowała swój związek.

Niektóre gwiazdy ogłaszają swoje związki i małżeństwa na okładkach kolorowych magazynów. Inne chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Jednak niektórzy stronią od popularności i pragną być znani wyłącznie z powodu swoich osiągnięć artystycznych. Do trzeciej kategorii należy właśnie Maja Bohosiewicz. Aktorka rzadko pozwala sobie na komentarze dotyczące życia rodzinnego, a w wywiadach opowiada głównie o pracy. Jednak pod koniec ubiegłego roku złamała zasadę i ogłosiła na Instagramie swój… ślub. Maja Bohosiewicz poświęciła ukochanemu romantyczny wpis. Co napisała?

Z kim wzięła ślub Maja Bohosiewicz?

31 grudnia 2018 roku Maja Bohosiewicz wzięła ślub z Tomaszem Kwaśniewskim. Chociaż para ma już dwoje małych dzieci – syna Zacharego i córkę Leonię – dopiero niedawno zdecydowali się na legalizację związku.

Tego radosnego dnia nowożeńcom towarzyszyli przyjaciele i rodzina. W gronie gości znaleźli się m.in. Sonia Bohosiewicz, Zofia Zborowska, a także Olga Frycz. Szczęśliwa panna młoda poinformowała fanów o zmianie stanu cywilnego za pośrednictwem portalu społecznościowego.

– Kochani, wiem, że jutro nie będzie już tajemnicy. Dzisiaj nasza rodzina stanie się oficjalnie Bohosiewicz Kwaśniewska. Dzisiaj powiem „tak” najfajniejszemu facetowi jakiego w życiu poznałam, mojej drugiej połówce, komuś komu codziennie mówie Kocham Cię z oddaniem i szczerością [pisownia oryginalna] – napisała Maja Bohosiewicz na Instagramie pod zdjęciem, na którym jest z ukochanym i ich dziećmi.

Para zdecydowała się na organizację oryginalnego wesela. Motywem przewodnim był film Wielki Gatsby. Panna młoda dwukrotnie zmieniała kreacje.

Kim jest mąż Mai Bohosiewicz?

Mąż Mai Bohosiewicz, w przeciwieństwie do sławnej żony, nie jest związany z branżą rozrywkową. Tomasz Kwaśniewski pracuje jako biznesmen.

Dlaczego artystka tak długo wzbraniała się przed ślubem? Prawdopodobnie przyczyna leży w poglądach Bohosiewicz. Wychodzi ona z założenia, że każdy powinien zakładać rodzinę na własnych warunkach, a legalizacja związku niekoniecznie przynosi szczęście.

– Rozumiem niepoprawne romantyczki, które marzą o bajkowym weselu. Ale szanuję też decyzję, kiedy ludzie tworzą rodzinę bez przysięgi, świadków czy wielkiej fety. Moim zdaniem w dzisiejszych czasach powinno się obchodzić raczej rocznicę wzięcia wspólnego kredytu – cytuje Maję portal party.pl.

Ostatecznie jednak para zdecydowała, że pragnie złożyć sobie przysięgę wierności, w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Do swojej decyzji podchodzili bez niepotrzebnej egzaltacji, z rozwagą planując szczegóły ceremonii. Co ciekawe, Kwaśniewski i Bohosiewicz zdecydowali, że nie będą oglądać dekoracji przed weselem. Jednak efekt przerósł ich najśmielsze oczekiwania – byli wniebowzięci!

Mamy nadzieję, że nie żałują swojej decyzji, a małżeństwo pozwoliło im spojrzeć na związek z całkiem nowej perspektywy.

Maja Bohosiewicz: ślub aktorki był niespodziewanym wydarzeniem:

maja bohosiewicz ślub

Maja Bohosiewicz niedawno zmieniła stan cywilny. Kto podbił serce pięknej aktorki?

maja bohosiewicz ślub

Tomasz Kwaśniewski i Maja Bohosiewicz mają dwoje dzieci: córkę Leonię i syna Zacharego.

maja bohosiewicz ślub

Panna młoda dwukrotnie zmieniała suknie.

maja bohosiewicz ślub

Który model sukni ślubnej bardziej przypadł wam do gustu?

maja bohosiewicz ślub

Maja Bohosiewicz: ślub aktorki zaskoczył jej fanów. Motywem przewodnik wesela był film Wielki Gatsby.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fryzura Magdy Mołek zawsze zachwyca. Jak ona to robi?
  2. Znaki zodiaku i Walentynki. Jak najlepiej spędzić Święto Zakochanych?
  3. Ile lat ma Krystyna Mazurówna? Tancerka mimo wieku nie zwalnia tempa
  4. Edyta Górniak ma kłopoty rodzinne. Co się dzieje?

źródło: plejada.pl, viva.pl, party.pl