Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maja i Krzysztof Rutkowski udzielili wywiadu. Niestety zaczęło się od wpadki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 03.04.2022 12:04

Maja i Krzysztof Rutkowski udzielili wywiadu. Niestety zaczęło się od wpadki

Krzysztof Rutkowski
youtube @Wedding Dream – Izabela Janachowska

Krzysztof Rutkowski poślubił Maję Pilch w 2019 roku. Kobieta jest jego czwartą żoną. Teraz para udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o okolicznościach ceremonii. Zaczęło się jednak od wpadki prowadzącej rozmowę, Izabeli Janachowskiej.

Izabela Janachowska prowadzi w serwisie Youtube kanał „Wedding Dream”. Ostatnio jej gośćmi byli właśnie Rutkowscy. Co się wydarzyło?

Krzysztof Rutkowski do Janachowskiej: „Ślub już był. Przegapiłaś? Nie widziałaś?”

Ślub Rutkowskiego z Mają Pilch był szeroko komentowany w 2019 roku. Para była ze sobą wtedy od ośmiu lat, doczekała się też syna, urodzonego w 2012. Ceremonia nie tylko zaplanowana była z wielkim rozmachem: była nawet relacjonowana na kanale TVN.

Nic więc dziwnego, że Rutkowski i jego żona zareagowali takim zdziwieniem, kiedy prowadząca rozmowę Izabela Janachowska zaczęła ją od pytania „Kiedy ślub?”.

Ślub już był. Przegapiłaś? Nie widziałaś? Halo, najgłośniejszy ślub w Polsce, ślub za milion złotych! – pokrzykiwali ze śmiechem w odpowiedzi.

Janachowska zaczęła tłumaczyć, że chodziło jej o ślub kościelny. I rzeczywiście: tuż po ceremonii w 2019 słynny detektyw ogłosił, że planuje unieważnić poprzedni ślub, by móc stanąć wraz Mają przed ołtarzem:

Wnioskuję o unieważnienie sakramentu kościelnego. Maja mi powiedziała, że chciałaby, żebyśmy do końca świata byli ze sobą, a jeśli weźmiemy ślub kościelny to nawet i w niebie będziemy razem – powiedział wtedy Krzysztof.

Janachowska popełniła sporą gafę źle sprecyzowanym pytaniem. Kiedy już udało jej się wyjaśnić, co miała na myśli, usłyszała w odpowiedzi:

To jest kwestia bardzo złożona. Ślub kościelny wymaga decyzji Watykanu, którą ja muszę uzyskać. Jedynym problemem jest czas. Jeszcze nie uruchomiłem procedury – wyznał Rutkowski.

Zobacz film:

Źródło: Plejada, Youtube – Wedding Dream – Izabela Janachowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok