Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fryzura Mai Ostaszewskiej to jej znak rozpoznawczy. Aktorka nie boi się radykalnych zmian
Adrianna Elbe
Adrianna Elbe 06.02.2019 17:58

Fryzura Mai Ostaszewskiej to jej znak rozpoznawczy. Aktorka nie boi się radykalnych zmian

Maja Ostaszewska: fryzura
Screen z serialu „Diagnoza”

Maja Ostaszewska: fryzura aktorki to inspiracja dla wielu kobiet. Włosy aktorki wyglądają niesamowicie naturalnie! Gwiazda przez lata eksperymentowała z włosami, zupełnie nie obawiając się radykalnych zmian. Jak obecnie prezentuje się uczesanie gwiazdy?

Maja Ostaszewska: fryzura artystki zmieniała się przez lata. Aktorka decydowała się już na krótkie cięcie, klasycznego boba lub średnią długość. Charakterystyczny przedziałek na środku to już jej znak rozpoznawczy. Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnej rewolucji?

Maja Ostaszewska: fryzura gwiazdy zachwyca

Maja Ostaszewska to jedna z bardziej popularnych i rozchwytywanych aktorek. Z tego właśnie względu, na planie zawsze musi wyglądać nienagannie. Makijaż i adekwatne do okazji kreacje to wyłącznie niektóre z elementów. Ogromną rolę w świetnej prezencji odgrywa również odpowiednie uczesanie.

Diametralna zmiana

Aktorka przez wiele lat zaskakiwała widzów odważnymi fryzurami. Choć z show-biznesem najbardziej kojarzą się hollywoodzkie, długie fale, gwiazda swego czasu zdecydowała się na bardzo krótkie cięcie. Z jakim efektem? Według nas wyglądała niezwykle oryginalnie, a taka długość podkreślała jej smukłą twarz.

Włosy do ramion

Z biegiem lat artystka wyraźnie zatęskniła za dłuższymi kosmykami, prezentując się widzom w zupełnie nowej odsłonie. Fani, odnosząc się do fryzury aktorki, nie kryją zachwytu, często pytając, co stoi za sprawą tak świetnie układających się włosów.

Zobacz, jak przez lata zmieniała się fryzura Mai Ostaszewskiej:

Maja Ostaszewska: fryzura

Maja Ostaszewska to znana polska aktorka, która zdobyła sympatię widzów w takich produkcjach, jak: „Pitbull. Nowe porządki”, „Przepis na życie” czy „Diagnoza”.

Maja Ostaszewska: fryzura

Aktorka nie boi się eksperymentów z fryzurą. Na potrzeby filmów lub występów w teatrze decyduje się na radykalne zmiany.

Maja Ostaszewska: fryzura

Gwiazda w każdym uczesaniu wygląda niezwykle kobieco!

Maja Ostaszewska: fryzura

Jakiś czas temu artystka zdecydowała się na znaczne skrócenie włosów. Ta decyzja okazała się niezwykle trafiona, a fani byli zachwyceni!

Maja Ostaszewska: fryzura

Obecnie włosy aktorki znacznie urosły, a sama artystka zdecydowała się na uroczy przedziałek na środku głowy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Diagnoza to największy hit TVN. O czym jest?
  2. Fryzura Danuty Stenki to absolutny hit! Jak wygląda?
  3. Feministki w Polsce: Gwiazdy, które są feministkami
  4. Maja Ostaszewska pierwszy raz o traumie z dzieciństwa. „Zrzucili mnie ze schodów”

Źródła: instagram.com; wikipedia.org; youtube.com