Maja Ostaszewska z partnerem wzbudziła olbrzymie zainteresowanie! Chociaż piękna aktorka często udostępnia różnorodne treści w mediach społecznościowych, do tej pory nie umieszczała zdjęć ze swym ukochanym, aż to teraz! Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w towarzystwie Michała Englerta. Kim jest tajemniczy przystojniak?

Chociaż Maja Ostaszewska nigdy nie ukrywała, z kim związana jest prywatnie i często wypowiadała się na temat swojego partnera, Michała Englerta, to rzadko publikowała ich wspólne zdjęcia w sieci. Niedawno gwiazda serialu Diagnoza udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie u boku ukochanego. 

Maja Ostaszewska z partnerem

Maja Ostaszewska i Michał Englert są parą od 14 lat. Poznali się w 2005 roku na planie filmu Solidarność, Solidarność. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci: córka Janina i syn Franciszek. Niedawno Englert obchodził 44 urodziny. Z tej okazji jego ukochana postanowiła opublikować ich wspólne zdjęcie, które wykonał ich syn. Od razu widać, że tych dwoje łączy wyjątkowa więź. Spójrzcie tylko na Maję i jej czułe spojrzenie! 🙂

Kim jest Michał Englert?

Michał Englert jest cenionym scenarzystą i operatorem filmowym. Wywodzi się z artystycznej rodziny – jego mamą jest popularna aktorka, Marta Lipińska, a ojcem Michał Englert, słynny reżyser. Okazuje się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni i partner Mai Ostaszewskiej również związał swoją zawodową drogę z kinematografią.

Michał Englert jest autorem zdjęć wielu popularnych produkcji filmowych i telewizyjnych. Tworzył zdjęcia do serialu Ślepnąc od świateł, Bez tajemnic czy 39 i pół, a także do wielu filmów fabularnych: Body/Ciało, Pani z przedszkola, W imię…, Sponsoring czy Maria Skłodowska-Curie. Został nagrodzony przez środowisko filmowe za najlepsze zdjęcia do obrazu 33 sceny z życia w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Maja Ostaszewska wielokrotnie miała okazję współpracować ze swoim partnerem, czego efekty możemy podziwiać na szklanym ekranie. Trzeba przyznać, że tworzą prawdziwie gwiazdorską parę! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

maja ostaszwska
instagram.com ostaszewskamaja_official

Maja Ostaszewska to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek.