Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maja Rutkowska w żałobie, zewsząd spływają kondolencje. Nie żyje ojciec żony słynnego detektywa
Kamil Olek
Kamil Olek 17.09.2021 09:29

Maja Rutkowska w żałobie, zewsząd spływają kondolencje. Nie żyje ojciec żony słynnego detektywa

Maja Rutkowska
fot. TRICOLORS / East News

Maja Rutkowska – znana także pod panieńskim nazwiskiem Plich – przeżywa osobisty dramat. Przed kilkoma dnia odszedł jej ojciec, którego sama określiła „najważniejszym mężczyzną w jej życiu”. Żona najbardziej znanego w Polsce detektywa pożegnała tatę wpisem w mediach społecznościowych. W komentarzach natychmiast pojawiły się dziesiątki wyrazów współczucia.

Maja Rutkowska żegna ojca. „Nic nigdy nie ukoi mojego bólu”

Teść Krzysztofa Rutkowskiego zmarł w poniedziałek, post na Instagramie, w którym poinformowano o zdarzeniu, pojawił się zaś w czwartek.

To było najdłuższe 13 dni i nocy w moim życiu, a Ty tak dzielnie walczyłeś – napisała Maja pod opublikowanym zdjęciem z dzieciństwa, sugerując jednocześnie, że jej ojciec zmagał się w ostatnim czasie z chorobą.

Żona detektywa zdobyła się również na kilka wyjątkowo osobistych refleksji, podkreślając unikalną oraz wyjątkowo silną więź, która łączyła ją z ojcem.

Tyle rzeczy chciałabym Ci jeszcze powiedzieć… Tyle chwil z Tobą spędzić… Mój najukochańszy Tatusiu na zawsze zostaniesz najważniejszym mężczyzną w moim życiu! Tak bardzo Ciebie kocham. Moje serce rozleciało się na tysiące kawałków i nic nigdy nie ukoi mojego bólu – wyznała.

Post zamieszczonym zdjęciem szybko zaczęły pojawiać się słowa współczucia oraz otuchy dla Mai.

Dużo siły Maju. Bardzo mi przykro – napisano w jednym z komentarzy.

– Trzymaj się! – dodano zaś w kolejnym.

View this post on Instagram

A post shared by Maja Rutkowski (@majaplich)

Źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni