Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co złego dzieje się z Sablewską? To skóra i kości…
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 25.05.2018 17:52

Co złego dzieje się z Sablewską? To skóra i kości…

Maja Sablewska
screenshot tvnstyle.pl / TVN S.A.

Maja Sablewska od kilku lat prowadzi swój autorski program w stacji TVN Style Sablewska sposób na modę. Ostatnio stylistka mocno schudła, a jej fani zaczęli się niepokoić. Mają powód?

Maja Sablewska udzieliła wywiadu, w którym mówi, że za jej szczupłą figurą stoi zdrowe odżywianie i specjalne treningi. Trzeba jednak zaznaczyć, że zawsze szczupła gwiazda ostatnio niknie w oczach.

Gwiazda swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako niania dzieci gwiazd. Opiekowała się dziećmi Natalii Kukulskiej i tak zaczęła się jej zawodowa kariera, która później zmieniła się w zawód menadżera.

Maja Sablewska „opiekowała się” m.in. karierą Kasi Kowalskiej, Mariny Łuczenko i Edyty Górniak. Prawdziwi rozgłos przyniosła jej jednak współpraca z Dodą, a właściwie spektakularne rozstanie zawodowe obu pań.

Medialne potyczki, tak naprawdę niedawno doczekały się końca. Doda znana ze swojego ostrego charakteru, nie odpuszczała żadnej okazji, żeby dopiec Majce, którą wprost oskarżała o oszustwa.

Po średnio udanym występie w fotelu jurorskim X-Factor, gdzie dokuczał jej Kuba Wojewódzki, Majka znów przebranżowiła się i całkowicie zrezygnowała z menadżerstwa, na rzecz mody.

Od 2010 roku prowadzi program w stacji TVN Style, gdzie doradza Polkom jak się ubierać. Gwiazda również przeszła ogromną metamorfozę, wielu zarzuca jej, że nie przypomina w ogóle dawnej siebie. Za zmianami stoi m.in. medycyna estetyczna, czyli kwasy i botoks. Chodź Sablewska zawsze mogła pochwalić się bardzo szczupłą figurą, teraz przypomina cień dawnej siebie.

Maja Sablewska niknie w oczach. Fani mają powody do zmartwień?

Podobno „nowa” figura gwiazdy to zasługa specjalnej diety oraz ciężkich treningów, których Sablewska sumiennie przestrzega. Stylistka stanowczo zaprzecza wszystkim doniesieniom dot. jej kłopotów z jedzeniem. Mimo wszystko jej figura niepokoi fanów.

W niedawnym wywiadzie, dla serwisu PrzeAmbitni, powiedziała, że w ciągu kilku miesięcy schudła 4 kg. To niby nie dużo, ale patrząc na jej figurę, zastanawiamy się skąd mogła zgubić te kilogramy:

– Nie jestem typem kobiety, która lubi używki. Żyję zdrowo. Dużo trenuje, uprawiam wiele sportów i jestem bardzo aktywna – powiedziała gwiazda.

źródło: fakt.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popek szokuje fanów: „Odgryzę dziecku pępowinę”
  2. Mandaryna zmieniła fryzurę. Odmłodziła się o 10 lat
  3. Legenda TVP bezlitośnie o Kożuchowskiej. „Szkoda mi jej”