Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maja Sablewska pochwaliła się majtkami za 1200 zł
Karol Osiński
Karol Osiński 15.06.2021 00:32

Maja Sablewska pochwaliła się majtkami za 1200 zł

Maja Sablewska
fot. TRICOLORS/East News

Maja Sablewska należy do grona jednych z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych. Jej działania w internecie niejednokrotnie wzbudzały kontrowersje, a w komentarzach rozpętywały się burze. Tak było w przypadku, gdy opublikowała zdjęcie z majtkami za 1200 zł. Ich wartość została przeliczona przez portal kobieta.onet.pl.

Maja Sablewska często publikuje w swoich mediach społecznościowych prowokujące zdjęcia, co czyni już od bardzo długiego czasu. Oczywiście nie jest to jedyny element jej życia w sieci, ale zdjęcie z tak drogimi majtkami wywołało nie lada poruszenie.

Maja Sablewska pokazała majtki za 1200 zł

Półnagie zdjęcie Mai Sablewskiej było prawdziwym viralem i bardzo szybko obiegło sieć. Równie szybko stało się powodem do kłótni w komentarzach między internautami, którzy stawali w obronie i atakowali prezenterkę telewizyjną.

Sablewskiej zdarzało się już prezentować publicznie swoje piękne ciało pod prysznicem, na basenie, czy na łóżku, a głównym tego powodem były m.in. tatuaże, których posiada mnóstwo.

Nie sprawia jej problemu pozowanie w samych pończochach, majtkach, czy innych wyzywających ciuchach, jednak wcześniej wspomniana fotografia stała się powodem do rozważań nie tylko z uwagi na „ubiór” prezenterki, ale też jego element.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mowa o majtkach, w których menadżerka muzyczna zapozowała przed obiektywem. Nie są to przeciętne majteczki ze sklepu odzieżowego za rogiem. Portal kobieta.onet.pl donosi, że są to denim panties, czyli jeansowe majtki, które zostały zaprojektowane we Francji przez markę Y/Project.

Zdjęcie Sablewskiej wywołało kłótnię w komentarzach

Tego typu bielizna należy do bardzo drogich. Za jedną parę należy zapłacić 1200 zł. Oczywiście od tamtej pory powstało jeszcze wiele droższych modeli tego typu bielizny, jednak zważywszy na spełnianą przez ciuch rolę cena może zastanawiać. Fani wszczęli kłótnię w komentarzach pod zdjęciem Sablewskiej.

Zawsze byłam pełna podziwu dla Mai. Ale troszkę to już niesmaczne. A tłumaczenie tego sztuką, czy niezrozumieniem jest trochę naciągane,

– Widać, że jesteś odważna kobieta… a do odważnych świat należy. Na pewno spotykasz się z krytyka, ale raczej Cię to nie rusza robisz swoje i widać ze dobrze się z tym czujesz – pisali internauci.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Maja Sablewska pozuje w majtkach za 1200 zł.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kobieta.onet.pl