Maja Sablewska poroniła? Gwiazda zdecydowała się na poruszające wyznanie w swoim programie Sablewskiej sposób na modę. Gdy jedna z uczestniczek opowiedziała gwieździe swoją tragiczną historię, ta postanowiła podzielić się z nią swoimi przeżyciami.

Dla większości kobiet poronienie jest bardzo ciężkim tematem. Z pewnością więc pomaga im świadomość, że nie są w tym osamotnione. Kiedy w programie Sablewskiej sposób na modę okazało się, że Maja Sablewska poroniła, wszyscy byli bardzo poruszeni. Gwiazda nigdy wcześniej o tym nie wspominała.

Maja Sablewska poroniła?

Program Sablewskiej, w którym pomaga zwyczajnym kobietom zadbać o siebie i poczuć się pięknie zaowocował nie tylko wspaniałymi przemianami. Przy okazji metamorfoz uczestniczki dzielą się także wieloma osobistymi przeżyciami. W jednym z odcinków Sablewska pomagała 25-letniej Ewelinie, która po narodzinach córki chciała się znów poczuć dobrze w swojej skórze. Całą swoją energię włożyła w macierzyństwo, przez co całkowicie zapomniała o sobie.

Podczas rozmowy Ewelina przyznała, że powodem jej problemu może być fakt, iż wyczekiwane narodziny córeczki poprzedzone były dwiema niedonoszonymi ciążami. Zapłakana dziewczyna przyznała, że żyje w ciągłym strachu, że coś stanie się jej dziecku. Wtedy Maja Sablewska postanowiła odwdzięczyć się szczerością za szczerość.

Poruszające wyznanie Mai Sablewskiej

Nikt nie spodziewał się tego, co nastąpiło w pamiętnym odcinku programu. Po usłyszeniu historii Eweliny, Sablewska podzieliła się własną tragiczną historią.

Chyba możemy podać sobie rękę. Ja też kiedyś poroniłam – wyznała stylistka, po czym dodała – I wiesz, co było najgorsze? Że nie mogłam z nikim pogadać.

Wieść o tym, że Maja Sablewska poroniła, bardzo poruszyła widzów. Gwiazda nigdy wcześniej o tym nie wspominała. Kiedy po emisji odcinka pytano ją o odważne wyznanie w programie, Sablewska odpowiedziała:

– Ja czekałam na ten projekt naprawdę długo i nie wyobrażam sobie, żeby grać, ściemniać i nie wspierać tych bohaterek, kiedy wiem, że mogę – właśnie poprzez wyznania z mojego prywatnego życia. To, co chcę, zatrzymuję dla siebie, a nad resztą się nie zastanawiam, bo to nie miałoby sensu. Żyjemy w takich czasach, w których internet i tak wszystko wyciągnie i wszystkim opowie, więc nie mam z tym żadnego problemu – wyznała w rozmowie z Party.

Wiadomość o tym, że Maja Sablewska poroniła z pewnością pomogła wielu kobietom pogodzić się z własnymi ciężkimi przeżyciami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

maja sablewska poroniła
youtube.com @CinkciarzTV

Jakiś czas temu Sablewska zdobyła się na poruszające wyznanie.