Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maja Sablewska w nowej fryzurze! Ciemne włosy i delikatny makijaż, wygląda lepiej?
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 21.03.2019 18:45

Maja Sablewska w nowej fryzurze! Ciemne włosy i delikatny makijaż, wygląda lepiej?

maja sablewska w nowej fryzurze
fot. instagram.com @sablewska

Maja Sablewska w nowej fryzurze wywołała poruszenie wśród internautów. Gwiazda zaskoczyła fanów, publikując zdjęcie, na którym prezentuje się zupełnie inaczej niż zwykle. Ciemne włosy i delikatny makijaż, wygląda lepiej? Czy metamorfoza wyszła gwieździe na dobre?

Zaczynała jako opiekunka dla dzieci, a skończyła, prowadząc własne programy telewizyjne, które cieszą się gigantyczną popularnością w całym kraju. Pomaga innym zmienić wygląd, a teraz sama przeszła metamorfozę. Maja Sablewska w nowej fryzurze wygląda zupełnie inaczej! Lepiej czy gorzej? Komentarze internautów są jednoznaczne: jasno orzekli, co sądzą o fryzurze gwiazdy.

Maja Sablewska w nowej fryzurze: wygląda lepiej?

Maja Sablewska zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Do tej pory dziennikarka stawiała na odcienie blondu i brązu, najlepiej połączone. Jak wygląda Maja Sablewska w nowej fryzurze?

Dziennikarka ujednoliciła i znacznie przyciemniła dotychczasowy kolor. Obecnie na jej głowie króluje chłodny odcień ciemnego brązu, przy którym porcelanowa cera Sablewskiej wydaje się jeszcze jaśniejsza i delikatniejsza. To nie umknęło uwadze fanów, którzy obsypali ją komplementami.

Zdecydowała się także na znacznie oszczędniejszy makijaż niż zazwyczaj. Do tej pory starannie tuszowała rzęsy tak, by były widoczne oraz używała wyrazistych cieni do powiek. Teraz zdecydowała się postawić na naturalność: usta w odcieniu nude oraz lekko podkreślone oczy.

Maja Sablewska kiedyś: jak zmieniła się gwiazda?

Od początku swojej kariery Maja Sablewska przywiązywała wielką wagę do wyglądu. Najpierw nosiła krótką i stylową fryzurkę, a później długie do obojczyków, proste włosy. Nieodmiennie farbowała włosy na czarno, co dodawało jej pewnej drapieżności.

Chociaż Maja Sablewska zawsze przepadała za rockowymi dodatkami, a na jej ciele regularnie pojawiały się kolejne tatuaże, gwiazda przez lata zaczęła wyglądać o wiele bardziej stylowo. Zamieniła „grzeczne” koszule na ramoneskę, zaczęła odsłaniać swoje nogi, które są jednym z jej największych atutów.

Dziś Maja Sablewska cieszy się tytułem ikony mody i prowadzi program Sablewskiej sposób na modę na kanale TVN, w którym pomaga innym odnaleźć swój styl oraz nabrać pewności siebie. Przyzwyczaiła nas, że konsekwentnie trzyma się swojego wizerunku i nie pozwala sobie na najdrobniejsze odstępstwa. Tym bardziej zaskoczył fakt, że postanowiła się przefarbować.

Jak podoba wam się Maja Sablewska w nowej fryzurze? My jesteśmy zachwyceni!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

maja sablewska w nowej fryzurze

Maja Sablewska w nowej fryzurze wygląda rewelacyjnie. Co dokładnie zmieniła?

maja sablewska w nowej fryzurze

Do tej pory na głowie Mai Sablewskiej królowały różne odcienie blondu.

maja sablewska w nowej fryzurze

Stylistka z wielką konsekwencją trzymała się wypracowanego wizerunku.

maja sablewska w nowej fryzurze

Największym szaleństwem, na jakie pozwalała sobie Sablewska, było dodanie do jasnych włosów kilku brązowych pasemek.

maja sablewska w nowej fryzurze

Maja Sablewska w nowej fryzurze i z delikatnym makijażem wygląda zachwycająco!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Natalia Kukulska z mężem. Są małżeństwem od 19 lat, wciąż zakochani
  2. Ile waży Edyta Olszówka? Aktorka kiedyś była okrąglutka, teraz zachwyca sylwetką
  3. Gdzie kupić sukienkę Kingi Rusin? Pochodzi z polskiej sieciówki i kosztuje 180 złotych
  4. Anna Dymna nago. Wszyscy pędzili do kina, by zobaczyć jej odsłonięty biust