Maja Sablewska kusi na zmysłowym wideo! Stylistka już jakiś czas temu mocno zmieniła swój wizerunek i konsekwentnie pokazuje, że jest w idealnej zgodzie ze swoim ciałem. Na swoim instagramie publikuje zdjęcia i filmy, na których pozuje w skąpych stylizacjach. Fani osłupieli, gdy zobaczyli jej ciało!

Instagram gwiazdy przepełniony jest pięknymi zdjęciami. Odkąd Maja Sablewska zmieniła wizerunek na nieco ostrzejszy, nie ma problemu z pokazywaniem ciała w sieci. Robi to za pomocą wysmakowanych fotografii, ostatnio jednak posłużyła się zmysłowym wideo. Fani osłupieli – gwiazda ma na sobie jedynie koronkową bieliznę i tatuaże!

Maja Sablewska na Instagramie

Stylistka znana jest z tego, że na publicznych wystąpieniach wygląda jak milion dolarów. Tak samo jest na jej instagramie, tam jednak pokazuje się w nieco innych stylizacjach. Social media to dla Mai Sablewskiej platforma do dzielenia się zupełnie innym, bardziej frywolnym i zmysłowym wizerunkiem!

Gwiazda pozuje do zdjęć w delikatnych, kobiecych ubraniach i bieliźnie, pokazując, że kocha swoje ciało takie, jakim jest. Jej drapieżne tatuaże na ramionach i klatce piersiowej tylko dodają jej szyku. Maja Sablewska lubi pozować do seksownych zdjęć, tym razem podzieliła się jednak krótkim wideo. Fani oszaleli!

Maja Sablewska w zmysłowym wideo

Krótki filmik jest jednym z najbardziej zmysłowych postów gwiazdy. Ubrana jedynie w bardzo delikatne, prześwitujące body Sablewska aż promienieje pewnością siebie! Nic dziwnego – w końcu nie byłaby przekonującą inicjatorką metamorfoz, gdyby sama nie czuła się dobrze we własnym ciele. Jej programy na TVN Style pomogły już wielu kobietom uwierzyć w siebie, a Maja Sablewska i jej instagram to świetne źródło inspiracji. Zmysłowe wideo zebrało wiele pochlebnych komentarzy od fanów:

– Naturalna kobieta, gratuluję odwagi!

– Jak milion dolarów!

– Wow!!! Prześlicznie!

– No teraz to Pani przesadziła! Przecudownie Pani Maju.

– Najpiękniejsza, cudowna, mądra. Świadoma siebie. Kocham Maju!

Ubrana jedynie w tatuaże i koronkowe body Maja Sablewska rzeczywiście wygląda zjawiskowo. Wideo z łóżka w Paryżu to z pewnością jeden z bardziej zmysłowych postów stylistki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

maja sablewska
instagram.com/sablewska

Stylistka pomogła już wielu kobietom w odzyskaniu pewności siebie.

maja sablewska
instagram.com/sablewska

Jakiś czas temu Maja Sablewska sama przeszła metamorfozę i zaczęła stawiać na bardziej odważne stylizacje.

maja sablewska
instagram.com/sablewska

Ciało pokryła tatuażami i zaczęła pokazywać na zdjęciach odrobinę więcej ciała.

maja sablewska
instagram.com/sablewska

Naturalne zdjęcia gwiazdy są naprawdę przepiękne.

Zobacz na Intsagramie

ZOBACZ TEŻ:

  1. Grażyna Torbicka z mężem mają powody do świętowania. Czeka ich coś wyjątkowego
  2. KONIEC zmiany czasu? Od zawsze budziła kontrowersje
  3. Horoskop partnerski na kwiecień 2019. Zdrady, nowe znajomości i ciąża!
  4. Agnieszka Chylińska pokazała nogi. To dwa patyczki pełne tatuaży

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.