Connect with us

Showbiz

Majdanowie chcą wycięcia tych scen. Co mają do ukrycia?

Opublikowane

-

Majdanowie
WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Majdanowie słyną ze swojego temperamentu. Już w programie „Azja Express” pokazali na co ich stać. Również w swoim nowym reality show „Iron Majdan” nie szczędzili sobie burzliwych awantur. Teraz domagają się wycięcia niektórych scen.

Już wiosną będziemy mogli obejrzeć własne reality show Majdanów o nazwie „Iron Majdan”. Para będzie podróżować w najdalsze zakątki świata. Ma to być próbą dla ich małżeństwa. Okazuje się, że Majdanowie mają sporo zastrzeżeń. Chodzi głównie o wycięcie niektórych scen.

Trwa właśnie montaż odcinków pod czujnym okiem dwójki bohaterów. Majdanowie mieli jak dotąd trochę uwag. Przeważnie nie chcieli, by widzowie zobaczyli pewne fragmenty ich wyjazdów – mówi źródło ze stacji telewizyjnej dla fakt.pl.

Jak podaje źródło, najbardziej problematyczne są dla pary sceny ich kłótni.

Na planie dochodziło do spięć między Gosią a Radkiem. Padały niecenzuralne słowa, różne epitety. Po negocjacjach z zawstydzonymi bohaterami większość z nich znajdzie się jednak na ekranie. Bez tego mogłoby być nudno – czytamy.

Pierwszy odcinek możemy zobaczyć już 5 marca o godz. 22:30 w telewizji TVN.

Źródło: fakt.pl

Zobacz zdjęcia z nowego show:

Źródło: info.newseria.pl

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Showbiz

Madonna robi kupę na sedesie. „Niech Cię Pan błogosławi”

Opublikowane

-

Madonna właściwie od początku swojej kariery szokowało, w tym roku artystka kończy 60 lat i nadal potrafi wywołać skandal, jak mało kto. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Niestety, to prawda. Edyta Górniak została zgwałcona

Opublikowane

-

Edyta Górniak została zgwałcona

Nikt nie spodziewał się, że przeszłość Edyty Górniak mogła być tak mroczna. W dzieciństwie krzywdziła ją matka. Dodatkowo artystka została zgwałcona.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Żywa Barbie szokuje: „Kto chce być moim SZCZENIACZKIEM? SŁUŻ MI”

Opublikowane

-

Annela (Żywa Barbie) szokowała do tej pory swoimi monstrualnymi ustami, niezliczoną ilością operacji plastycznych, a także nie do końca przemyślanymi wypowiedziami w programach śniadaniowych. Nie mogliśmy jednak uwierzyć w to co zobaczyliśmy wczoraj wieczorem na oficjalnym profilu polskiej Barbie.
(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy