Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Majewski i Deynn WRACAJĄ! Lewandowska wspiera. „Koniec nudy”
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 28.03.2018 19:38

Majewski i Deynn WRACAJĄ! Lewandowska wspiera. „Koniec nudy”

Majewski i Deynn wracają
instagram.com

Ten dzień nadszedł. Partner Deynn, Daniel Majewski opublikował pierwsze zdjęcie i relację po długich miesiącach nieobecności. Wszystko wskazuje, że to wielki powrót słynnej fit-pary. 

Od wybuchu afery z Deynn minęły już ponad trzy miesiące. W tym czasie Maritę i Majewskiego opuścili wszyscy reklamodawcy, pojawiły się także informację o ich problemach finansowych.

Słynna fit-para już dawno zaprzestała jakichkolwiek prób obrony po serii wpisów i oskarżeń opublikowanych przez Klaudię, młodszą siostrę Marity. Ostatni post na Instagramie opublikowany przez Deynn jest z 15 stycznia. Daniel już wcześniej zniknął z mediów społecznościowych.

Wielki powrót Majewskiego

Kilka minut temu na Instagramie i Snapchacie pojawiły się zdjęcia wrzucone przez Daniela Majewskiego, partnera Deynn. Wszystko wskazuje na to, że Majewski bawi się na Beverly Hills, dzielnicy gwiazd Los Angeles. W wielkiej podróży do Stanów Zjednoczonych towarzyszy mu piesek – Dabbie, któremu Deynn i Majewski założyli jakiś czas temu konto na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że długa nieobecność w social mediach nie jest tak łatwa, jak się wydaje.

Fani są… zachwyceni

Mimo, że Majewski ma pokaźne grono antyfanów, pod wrzuconym przez niego zdjęciem jest wiele pozytywnych komentarzy na temat jego powrotu.

Nawet nie wiesz stary jak was mi brakowało! – napisała jedna z internautek.

Miło to słyszeć, koniec nudy! – napisał Daniel w odpowiedzi na komentarz.

Ojj tak Daniel! Proszę nie znikaj więcej! – Marita niech też wraca – dodała fanka Majewskiego.

Co ciekawe, wśród fanów Majewskiego znalazła się również… Anna Lewandowska, która błyskawicznie polubiła zdjęcie wrzucone przez trenera personalnego. Czyżby była to wyraźna deklaracja Lewandowskiej w sprawie głośnego ostatnio skandalu w rodzinie Deynn?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Majewski i Deynn wrócili

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubisz kebaby? Zobacz jak się je produkuje… TO OBRZYDLIWE
  2. Groźna choroba zakaźna dotarła do Polski! Rośnie liczba zachorowań
  3. Lubisz kebaby? Zobacz jak się je produkuje… TO OBRZYDLIWE