Majka Jeżowska obchodzi dziś swoje 60 urodziny. Autorka popularnej piosenki dla dzieci A ja wolę swoją mamę, w przeddzień święta wszystkich mam świętuje kolejną wiosnę. Jeżowska wciąż cieszy się rewelacyjną formą, a czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. Piosenkarka nic się nie zmieniła. Czego chcecie życzyć Majce w dniu jej urodzin? 

Majka Jeżowska urodziła się 25 maja, 1960 roku w Nowym Sączu. Jest nie tylko polską piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów, ale także ambasadorką dobrej woli UNICEF. Jeżowską cała Polska najbardziej kojarzy z hitem dla dzieci, A ja wolę swoją mamę, który wydała w 1995 roku. Od tamtego momentu minęło już wiele lat. Dziś artystka świętuje wyjątkową datę, czego jej życzycie? My składamy Majce najserdeczniejsze życzenia, dużo spokoju, miłości i jeszcze wielu lat w szczęściu i zdrowiu!

Majka Jeżowska
instagram.com/majka_jezowska_/?hl=pl

Majka Jeżowska kończy dziś 60 lat. 

Źródło: wikipedia.org

Poprzedni artykułKoronawirus w polskim przedszkolu. Dzieci trafiły na kwarantannę, placówkę zamknięto
Następny artykułKierowco, uważaj. Policja może dać ci mandat, gdy zrobisz jedną rzecz
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.