Majka Jeżowska przekazała światu radosną nowinę. W wieku 60-lat doczekała się niebywałego momentu! Popłakała się ze szczęścia. Wiemy, co było powodem euforii gwiazdy. Mamy nadzieję, że wszystko wydarzy się zgodnie z planem i przesyłamy gratulacje dla całej rodziny artystki.

Majka Jeżowska jest jedną z najbardziej pozytywnych osób w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, że wiadomość, którą przekazała światu ucieszyła miliony Polaków. Artystka ma prawdziwy powód do dumy.

Majka Jeżowska przekazała radosną nowinę

Artystka w rozmowie z magazynem Świat i ludzie wyjawiła, co sprawia, że jest niezwykle szczęśliwa. Jej ukochany syn będzie brał ślub z kobietą, którą uwielbia Majka Jeżowska. Panie miały polubić się od razu po zapoznaniu. 

Majka Jeżowska samotnie wychowywała syna Wojciecha. Artystka nigdy nie kryła mocnej więzi, jaka przez lata się między nimi narodziła. Tym bardziej ucieszyła się, gdy wybranką serca Wojciecha okazała się kobieta, która przypadła jej od razu do gustu.

 1. Tragedia rozgrywała się po cichu. Żona Michała Żebrowskiego w końcu przerwała milczenie, jej wyznanie zasmuca
 2. Wielka radość w domu Lewandowskich. Robert nie posiada się ze szczęścia, ogromne gratulacje
 3. We wsi dowiedzieli się, że Mariusz jest gejem. Jego życie jest zagrożone, robią zebrania pod domem, próbowali otruć psa. Potrzebna pomoc

Majka Jeżowska doczekała się szczęścia jedynego syna

Artystka na łamach magazynu Świat i ludzie opowiedziała o wyjątkowej relacji swojego syna z projektantką mody Zofią o pseudonimie Sohie Kula. Jak zapewnia Majka Jeżowska zaręczyny podczas wspólnych wakacji w Japonii doprowadziły ją do łez szczęścia a planowany ślub będzie pod wieloma aspektai wyjątkowy.

 Goście zasiądą w busach i poczują się jak na planie filmowym. Oni chcą, aby ślub i wesele były inne niż tradycyjne. Zosia ma hippisowską duszę, podróżuje po świecie, lubi otwartość i wolność wyboru – cieszy się piosenkarka.

– Nie o przepych chodzi, branie kredytów na wystawny ślub, drogie suknie, tylko o intymną, świadomą przysięgę, że kocham, że ślubuję ci miłość, wierność — zapewnia w rozmowie z magazynem Świat i ludzie Majka Jeżowska.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Majka Jeżowska
fot. Instagram 2majka_jezowska_

Majka Jeżowska przekazała radosną nowinę.

Majka Jeżowska
fot. Instagram 2majka_jezowska_

Majka Jeżowska nie kryje zachwytu wybranką serca syna.

Majka Jeżowska
fot. Instagram 2majka_jezowska_

Majka Jeżowska chętnie spędza czas w towarzystwie syna i jego narzeczonej.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Co się dzieje z twoim organizmem po wypiciu kawy? Złapiesz się za głowę, niesamowite
 2. Tragedia na południu Polski. Dwie osoby nie żyją, nic nie dało się zrobić
 3. 6-latek zaprosił na urodziny ponad 30 osób. Nikt nie przyszedł. Finału jednak nie dało się przewidzieć
 4. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
 5. Nie żyje gwiazda legendarnego serialu emitowanego na TVP. Polacy ją uwielbiali
 6. Prezes ZUS się wygadała. Polacy nie dostaną już gotówki z 500 plus?
 7. Kierowco, pakiet deregulacyjny został przyjęty. Szykują się poważne zmiany, oto 7 najważniejszych
 8. Fatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osób
 9. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z „Czterdziestolatka”

Źródło: pomponik.pl

 

Poprzedni artykułWyjawiono czwartego jurora „The Voice of Poland”. Prawdziwa diva polskiej sceny muzycznej
Następny artykułTVN podjął decyzję. Pierwszy przypadek na świecie
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.