Majka Jeżowska padła ofiarą przemocy domowej! Mąż gwiazdy pobił ja tak mocno, że trafiła w ciężkim stanie do szpitala. O trudnym doświadczeniu gwiazda opowiedziała na łamach Vivy! Jak poradziła sobie z tym traumatycznym przeżyciem?

Dramaty życiowe nie omijają największych gwiazd z pierwszych stron gazet. Chociaż mają karierę, sławę i wielkie pieniądze, muszą mierzyć się z trudami życia codziennego. Majka Jeżowska doświadczyła przemocy domowej ze strony męża. O swoich trudnych doświadczeniach opowiedziała w rozmowie z Vivą!

Majka Jeżowska padła ofiarą przemocy domowej

Coraz więcej kobiet ze świata show-biznesu publicznie przyznaje, że doświadczyły przemocy domowej. Mówią o dyskryminacji, nierównościach społecznych i przede wszystkim znęcaniu się psychicznym i fizycznym. Okazuje się, że przemoc fizyczna może dotknąć każdego, niezależnie od statusu materialnego. O trudnych doświadczeniach opowiedziała znana piosenkarka, Majka Jeżowska, która padła ofiarą swojego partnera. Zanim odeszła od męża, została brutalnie pobita.

– Urodziłam Wojtka dwa tygodnie przed ogłoszeniem stanu wojennego. Muzycy w kraju nie zarabiali, nie było koncertów, spektakli. Gdy Wojtuś miał roczek, dostałam propozycję śpiewania dla Polonii za oceanem. Taki wypad na dwa miesiące. Tuż przed wyjazdem zostałam pobita przez męża. Był znanym kompozytorem, 12 lat ode mnie starszym. Brutalem, ale nie chciałam tego przyjąć do wiadomości. Miałam 20 lat i byłam zakochana. Aż pewnej nocy wylądowałam w szpitalu z wylewem do strun głosowych od uderzenia w krtań. Mogłam wydobyć z siebie ledwie kilka słabych dźwięków. Dramat, bo mogło się to skończyć utratą głosu – zwierzyła się Jeżowska na łamach Vivy!

Jak Majka Jeżowska poradziła sobie z ciężkim przeżyciem?

Po tym traumatycznym wydarzeniu piosenkarka zrozumiała, że musi zakończyć toksyczny związek. Jeżowska zdecydowała się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie koncertowała dla Polonii. Dzięki temu mogła zapewnić sobie i synkowi godne warunki życia. 

Przemoc domowa to bardzo istotny problem społeczny, o którym warto rozmawiać. Przemoc domowa dotyka wielu kobiet, również ze świata show-biznesu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

majka jeżowska
instagram.com @majka_jezowska

Majka Jeżowska w wywiadzie dla Vivy! pochodzącym z 2010 roku zdobyła się na szczere wyznanie. Wokalistka opowiedziała o tym, że przed laty została brutalnie pobita. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIzabela Janachowska zdradziła, jakie imiona dla dziecka jej się podobają. Zaskakujące?
Następny artykułKoty, które śpiewają! Najśmieszniejsze wideo w sieci