Majka Jeżowska: pochodzenie gwiazdy piosenki dziecięcej może was zaskoczyć. Piosenkarka wychowała się z dala od Warszawy, w turystycznej, malowniczej miejscowości na południu Polski. Gwiazda miała przejąć fach po swoim ojcu, jednak w jej sercu od zawsze grała muzyka. Jak wspomina swoje dzieciństwo i czym miała się zajmować, zanim stała się wokalistką? 

Pochodzenie gwiazd nie zawsze jest takie oczywiste jak mogłoby się nam wydawać. Wielkim centrum zarządzania każdą sferą mediów jest Warszawa, jednak większość rodzimych artystów zjechała się do niej z wielu innych części Polski. Majka Jeżowska: pochodzenie gwiazdy może was zaskoczyć. Wokalistka urodziła się i wychowała w malowniczej miejscowości!

Majka Jeżowska: pochodzenie

Majka Jeżowska jest jedyną polską piosenkarką, która od lat śpiewa piosenki dla dzieci i nic nie wskazuje na to, że miałoby się to zmienić. W tej sferze jest bez wątpienia bezkonkurencyjna! W tym roku gwiazda świętuje 40-lecie pracy na scenie, jednak jej początki przygody z muzyką zaczęły już się w jej rodzinnej miejscowości.

Majka Jeżowska: pochodzenie artystki zaskoczy niejedną osobę. Piosenkarka urodziła i wychowała się w Nowym Sączu. To tam dorastała, nabierała pierwszych inspiracji muzycznych, a także ukończyła liceum. Wyprowadziła się dopiero po maturze do Katowic, gdzie ukończyła studia na Wydziale Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej pod kierunkiem samej Krystyny Prońko.

Majka Jeżowska: dom rodzinny

Mało kto wie, że Majka Jeżowska wcale nie miała zostać piosenkarką, a dentystką! Dlaczego? Jej ojciec już od 1957 roku prowadził gabinet stomatologiczny, jednak artystka nie przejęła biznesu po tacie, a zrobiła to jej starsza siostra Barbara, która do tej pory prowadzi gabinet.

W programie Kulisy Sławy TVN gwiazda zdradziła także, że naprawdę nie nazywa się Majka, a Marysia. Siostra wspomina, że Majka Jeżowska już jako mała dziewczynka przejawiała zdolności muzyczne, sama wymyśliła sobie pseudonim Majka i była przekonana, że gdy dorośnie będzie gwiazdą. Jak widać, udało się! Wiedzieliście, że piosenkarka pochodzi z Nowego Sącza?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Majka Jeżowska: pochodzenie
screen player.pl/Uwaga TVN

Majka Jeżowska: pochodzenie artystki zaskakuje. Urodziła i wychowała się w pięknym Nowym Sączu.

Majka Jeżowska: pochodzenie
screen player.pl/Uwaga TVN

Piosenkarka miała zostać dentystką!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Ciachorowski wrzucił do sieci niepokojące nagranie. Aktor szybko uspokoił fanów
  2. Milionerzy przed 30. Oto najmłodsze i najbogatsze osoby, które nie ukończyły 30. roku życia
  3. Piosenkarka Dorota R. usłyszała wyrok. Została skazana za groźby karalne wobec Emila Haidara
  4. Choroba zmusiła Iwonę Węgrowską do wielomiesięcznej przerwy w karierze. Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu
  5. Bartłomiej Misiewicz żąda miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi. Reżyser odpowiada
 
Poprzedni artykułJustyna Steczkowska ma liczne rodzeństwo. Czym zajmują się jej piękne siostry?
Następny artykułArtur Żmijewski podjął ważną decyzję. Fani „Ojca Mateusza” będą w siódmym niebie
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.