Majka Jeżowska dołączyła do grona gwiazd, które otwarcie opowiadają o przemocy, doświadczanej ze strony swoich partnerów. Jak podaje viva.pl, artystka przyznała się, że także była ofiarą brutalnego partnera. „Wylądowałam w szpitalu”, wyznała w wywiadzie. 

Jedna z najsympatyczniejszych i najweselszych polskich artystek. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że za jej szerokim uśmiechem kryją się przerażające wspomnienia. Majka Jeżowska wyznała w wywiadzie dla magazynu VIVA!, że doświadczała przemocy w małżeństwie. Zanim odważyła się odejść od brutalnego partnera, została tak ciężko pobita, że trafiła do szpitala: „Mogło się to skończyć utratą głosu”. Jak poradziła sobie po zakończeniu toksycznego związku?

Majka Jeżowska była bita przez męża?

W 2010 roku Majka Jeżowska udzieliła wywiadu dla magazynu VIVA!. Treść rozmowy, jaką przeprowadziła z piosenkarką jedna z dziennikarek, okazała się szokująca dla fanów autorki hitu Wszystkie dzieci nasze są. Wyznała, że była ofiarą przemocowego męża. 

– Był znanym kompozytorem, 12 lat ode mnie starszym. Brutalem, ale nie chciałam tego przyjąć do wiadomości. Miałam 20 lat i byłam zakochana – opowiadała artystka.

Para doczekała się narodzin syna o imieniu Wojciech. Niestety, w związku piosenkarki przez cały czas panowała przemoc. Otrzeźwienie przyszło na Majkę Jeżowską, kiedy została tak brutalnie pobita, że musiała trafić do szpitala. Omal nie doszło do tragedii.

[…] pewnej nocy wylądowałam w szpitalu z wylewem do strun głosowych od uderzenia w krtań. Mogłam wydobyć z siebie ledwie kilka słabych dźwięków. Dramat, bo mogło się to skończyć utratą głosu – wyjawiła w VIVA!. 

Majka Jeżowska zrozumiała, że musi jak najszybciej zakończyć związek z okrutnym mężczyzną. Dlatego zdecydowała się wyjechać do Stanów Zjednoczonych, gdzie miała występować dla Polonii. Dzięki temu otrzymała szansę zarobienia pieniędzy na utrzymanie siebie i synka. Na szczęście mogła liczyć na pomoc rodziców, którzy na czas nieobecności artystki zatroszczyli się o chłopca.

Jak Majka Jeżowska poradziła sobie po rozwodzie?

Majka Jeżowska na łamach VIVA! wspominała, że jej początki w Stanach Zjednoczonych nie należały do łatwych. Artystce szczególnie dawała się we znaki tęsknota za małym Wojtkiem.

Ogromnym wsparciem w tamtych trudnych dniach była dla piosenkarki Hanna Bakuła, która stała się jej przewodniczką po Ameryce. Na szczęście ostatecznie Majka Jeżowska nie tylko zrobiła karierę, lecz także znalazła nową miłość. Ściągnęła też do Stanów Zjednoczonych ukochanego syna. 

Majka Jeżowska, dzieląc się swoimi trudnymi doświadczeniami, zrobiła wiele dobrego dla kobiet w całej Polsce. Jej opowieść dowodzi, że przemoc może spotkać każdego, niezależnie od statusu materialnego czy pochodzenia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

majka jeżowska
fot. instagram.com @majka_jezowska_

Majka Jeżowska opowiedziała w wywiadzie o przemocy, jakiej doświadczała w małżeństwie.

majka jeżowska
fot. instagram.com @majka_jezowska_

Artystka została tak okrutnie pobita, że prawie straciła głos.

majka jeżowska
fot. instagram.com @majka_jezowska_

Partnerem piosenkarki był w tamtym czasie starszy o dwanaście lat kompozytor.

majka jeżowska
fot. instagram.com @majka_jezowska_

Majka Jeżowska zdecydowała się zakończyć toksyczny związek i odeszła od męża.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMąż zostawił Annę Seniuk dla młodszej? Niedługo potem wykryto u niej raka
Następny artykułIle zarabia Dominika Gwit? Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.