Majka Jeżowska z partnerem pokazała się publicznie. Znana piosenkarka nie miała dużego szczęścia w miłości. Po dwóch nieudanych małżeństwach stała się bardziej zachowawcza w swoich uczuciach, jednak teraz chwyta dzień i przeżywa swoją drugą młodość. Wokalistka ma nowego partnera, który jest od niej o dekadę młodszy!

Majka Jeżowska potrzebowała sporo czasu, aby otrząsnąć się po dwóch nieudanych małżeństwach. Przy nowym mężczyźnie u boku ponownie poczuła, że żyje i chwyta z życia całymi garściami. Majka Jeżowska z partnerem starają się chronić swoją prywatność, jednak piosenkarce zdarza się zdradzić rąbka tajemnicy na temat swojego nastawienia do mężczyzn.

Majka Jeżowska z partnerem młodszym o ponad dekadę

Majka Jeżowska nie jest zbyt ufna w stosunku do mężczyzn. Kobieta ma za sobą kilka bolesnych rozstań w tym dwa rozwody. To zahartowało ją na przyszłość, jednak zmieniło jej nastawienie do związków. Piosenkarka nie chce żyć już pod presją mężczyzn i jak sama przyznaje, teraz zdecydowanie woli młodszych od siebie mężczyzn. Gwiazda związała się z ponad 10 lat młodszym mężczyzną, Dariuszem Kotarskim, znanym wizażystą gwiazd. W rozmowie z magazynem Party wokalistka zdradziła, dlaczego woli młodszych od siebie mężczyzn.

– Każda kobieta chce się podobać i być akceptowana. Lubię młodszych mężczyzn, bo potrafią okazywać kobiecie zainteresowanie. (…) Wcześniej byłam żoną, matką, zapracowaną osobą. Od 20. roku życia w związkach. Zawsze chciałam „należeć” do mężczyzny, a zakochana kobieta nie podejmuje decyzji dla siebie. Teraz mam czas i mogę wszystko-wyznała w Party.

Kim jest parter Majki Jeżowskiej?

Majka Jeżowska przez długi czas nie chciała ujawnić, z kim się aktualnie spotyka. Jednak po pewnym czasie się przełamała i pokazała się z partnerem publicznie na pokazie mody Ewy Minge. Co więcej, gwiazda chętnie wstawia wspólne zdjęcia z ukochanym na Instagram.

Kim jest nowa miłość Majki Jeżowskiej? Nowym partnerem piosenkarki jest Dariusz Kotarski, znany wizażysta gwiazd. Mężczyzna jest od niej o ponad 10 lat młodszy, jednak ciężko zauważyć tę różnicę, gdyż Jeżowska jest w świetnej formie i wygląda znakomicie. Na pierwszy rzut oka widać, że przy nowym, młodszym partnerze kobieta promienieje. Zobaczcie sami.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Majka Jeżowska z partnerem
instagram.com/majka_jezowska_

Majka Jeżowska z partnerem pokazała się po raz pierwszy publicznie na pokazie mody Ewy Minge.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest ukochany Olfaktorii, Janusz? Co wiadomo o partnerze Doroty Goldmann?
  2. Partnerka Rafała Mroczka to klasyczna piękność. Razem tworzą idealną parę
  3. Kasia Kowalska bez makijażu. Fani są zachwyceni jej naturalnym pięknem
  4. Maja Ostaszewska z partnerem. To były mąż Małgośki Szumowskiej
  5. Brytyjska rodzina królewska opublikowała oficjalne oświadczenie. Sprawy zaszły zdecydowanie za daleko

źródło: gwiazdy.wp.pl