Majówka 2021. Niestety, poza obowiązującymi obostrzeniami pojawiła się jeszcze jedna przykra wiadomość. Wiele wskazuje na to, że w nadchodzący weekend nie będziemy mogli cieszyć się piękną pogodą.

Jak czytamy na tvp.info, w zapomnienie odchodzą kilkustopniowe przymrozki, jednak nie oznacza to, że w końcu nadejdzie pogoda, o jakiej wszyscy marzą. Czego się spodziewać?

Majówka 2021. Pogoda

Już w połowie tygodnia w Polsce zrobi się nieco cieplej, ale w czwartek na północy i zachodzie kraju może podać deszcz. W dzień termometry mogą wskazywać 17 stopni Celsjusza.

W nocy z czwartku na piątek i w piątek pogoda nie będzie rozpieszczała. Będzie pochmurno i deszczowo w całym kraju.

Najbliższy weekend najprawdopodobniej będzie pochmurny, jedynie na północy kraju można spodziewać się przejaśnień w sobotę i niedzielę. 

Miejscami, zwłaszcza na południu kraju, będzie też deszczowo. Temperatura powietrza kształtować się będzie od 7 do 14 st., choć w sobotę na krańcach południowo-wschodnich może być nieco cieplej. Wiatr ponownie zmieni swój kierunek na północny – słowa ekspertów czytamy na tvp.info.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

To nie są dobre wiadomości dla tych, którzy planowali spędzić wolny czas na zewnątrz. Pomimo przykrych wiadomości sytuacja w kraju może zmienić się w przyszłym tygodniu i nie chodzi tylko o pogodę.

Przypomnijmy, że już jutro rząd ma ogłosić harmonogram znoszenia obostrzeń. Nieoficjalnie mówi się, że już 4 maja, czyli od razu po majówce, mogą zacząć działać niektóre branże. Więcej >tutaj<.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: tvp.info

Poprzedni artykułReżyser ,,Komisarza Alexa” przekazał smutną wiadomość. Nie żyje Arni Olafur Asgeirsson
Następny artykułNieoficjalne informacje o zmianie obostrzeń w części kraju. Pomysł rządu, którego nikt się nie spodziewał
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.