W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia TVP wyemituje benefis zespołu Bayer Full z okazji 40-lecia ich istnienia. Program zatytułowany „40-stka Bayer Full” podzielony zostanie na dwie części. Pierwsza z nich rozpocznie się o 20:00, a druga 21:10.

To nie pierwszy raz, kiedy Telewizja Polska organizuje tego typu benefisy. Dwa lata temu pokazano benefis Zenka Martyniuka, z kolei w ubiegłym roku zespołu Boys. W tym roku, w święta czekają nas dwa kolejne wydarzenia.

TVP pokaże benefis zespołu Bayer Full w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia

Jakiś czas temu portal „Wirtualne Media” poinformował, że 25 grudnia o godz. 21:15 TVP wyemituje film dokumentalny o Maryli Rodowicz pt. „Maryla. Tak kochałam”. Dziś już wiadomo, że te doniesienia okazały się prawdziwe i pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia fani piosenkarki będą mogli obejrzeć część historii jej życia.

Teraz ten sam portal podaje, że w drugi dzień świąt TVP pokaże benefis zespołu Bayer Full, który obchodzi 40-lecie istnienia. Program zostanie pokazany w dwóch częściach. Każda z nich będzie trwać około godziny. Wszystko wskazuje na to, że kierują się pozytywnymi doświadczeniami i chcą powtórzyć wydarzenia z poprzednich lat.

Jak wcześniej wspomnieliśmy, dwa lata temu Telewizja Polska wyemitowała benefis Zenka Martyniuka, który okazał się zdecydowanie największym hitem Świąt Bożego Narodzenia. „Wirtualne Media” informują, że obejrzało go wówczas 4,04 mln widzów. W ubiegłym roku Polacy bawili się przy benefisie zespołu Boys.

Jednak czy faktycznie Bayer Full przyciągnie przed telewizory taką samą ilość widzów, co Zenek lub Boysi? Biorąc pod uwagę skandale, które wyszły na jaw ze Sławomirem Świerzyńskim w tle, na przestrzeni ostatnich miesięcy może być o to ciężko, ale kto wie. Fakty są takie, że 26 grudnia o 20:00 i 21:10 Polacy obejrzą na TVP 2 program pt. 40-stka Bayer Full”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: Wirtualne Media

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl