Trend, który promuje Givenchy – make up w stylu punk! Oczywiście, ten makijaż nie jest odpowiedni na każdą porę dnia i dla każdego, jednak jeżeli nie brak Ci odwagi – będzie to wybór idealny dla Ciebie! Piękno tego makijażu polega na tym, że możesz bawić się jego intensywnością, aby działał jak najlepiej dla Twojej urody.

Make up w stylu punk – makijażowy trend tego sezonu!

Jesteśmy po to, by dać Ci trochę inspiracji – niezależnie od tego, czy wolisz zadymione oko, intensywny eye-liner, czy też chcesz dodać powiece trochę koloru.

makijaż w stylu punk
fot. naeim jafari, www.unsplash.com

www.instagram.com/klaudia.owczarek/

Makijaż skupia się na użyciu pojedynczego cienia w kącikach górnej powieki, a następnie użył konturówki do optycznego uniesienia oka.

fot. www.instagram.com/loredanna.valentina

Nie przejmuj się, jeżeli makijaż wydaje Ci się nieco niechlujny. Make up w stylu punk nie musi być idealny. Ten brak idealnego wykończenia, doda mu jeszcze więcej charakteru.

Nie bój się nie malować swoich rzęs. Dodając jednak tusz do swojego makijażu stworzysz dużo bardziej wyrazisty make up w stylu punk. Ten ruch dodaje także spojrzeniu niesamowitego seksapilu.

fot. www.instagram.com/polatapia

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.