Makijaż spowodował, że Céline Dion stała się głównym tematem plotek na całym świecie. Gwiazda pokazała się w naturalnej wersji, bez żadnych kosmetyków ozdabiających jej buzię. Fotografie wywołały wiele emocji wśród fanów piosenkarki. Wiemy, czy internauci mają powody do zmartwień.

Odpowiednio zrobiony makijaż może odjąć kilka lat, popełnienie błędów w nakładaniu kosmetyków na twarz lat zdecydowanie dodaje. Céline Dion pokazała się w naturalnej odsłonie a jej zdjęcia wywołały lawinę komentarzy.

Céline Dion znalazła się na pierwszych stronach gazet — wszystko przez makijaż

Piosenkarka słynie nie tylko z wyjątkowego głosu i wielkich muzycznych hitów, jest również uosobieniem elegancji i klasy. Publiczne pojawienie się gwiazdy bez makijażu wzbudziło wiele pytań, czy aby na pewno Céline Dion nie zmaga się z żadną chorobą.

52-letnia gwiazda estrady mimo krążących pogłosek kwestionujących jej zdrowie wygląda olśniewająco. Internauci zwrócili uwagę na szczupłą sylwetkę Céline Dion, jednak figury pozazdrościć może jej niejedna modelka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Céline Dion pokazała prawdziwą twarz

Fani gwiazdy po opublikowaniu zdjęć uznali, że kobieta z każdym rokiem staje się coraz piękniejsza. 52-letnia piosenkarka bez makijażu okazała się równie powabna, co w pełnej charakteryzacji. Dodatkowo niebywały talent, elegancja, charyzma i skromność dodają jej uroku na każdym kroku.

Zdjęcie Celine Dion bez makijażu wywołało prawdziwą burzę w internecie. Choć pojawiły się głosy, że jest zbyt chuda i blada to zdecydowana większość fanów jest zgodna — gwiazda wygląda zjawiskowo. Mamy nadzieję, że będziemy mogli częściej oglądać artystkę w tak naturalnym i urodziwym wydaniu.

Zobacz zdjęcia: 

makijaż
Fot. Instagram.com @celinedion

Céline Dion zachwyca fanów swoim wyglądem.

Makijaż
Fot. Instagram.com @celinedion

52-letnia artystka pokazała się bez makijażu.

Makijaż
fot EASTNEWS
Celie DIon – EA

Zdjęcie gwiazdy bez makijażu wywołało prawdziwą burzę w internecie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: eastnews.com instagram.com

Poprzedni artykułOwczarek niemiecki cały czas wygląda jak słodki szczeniaczek. Jego zdjęcia sprawiają, że można się rozpłynąć
Następny artykułKim byli zgromadzeni na debacie Andrzeja Dudy? Media dotarły do intrygujących informacji
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.