Makijaż może zupełnie odmienić nasz wizerunek. Roksana Węgiel w mocno podkreślonych oczach nie wygląda już jak urocza, niewinna 15-latka! Nastoletnie gwiazda pokazała zdjęcie, na którym prezentuje się w całkowicie innym niż na co dzień wydaniu.
 
Od kiedy przyszło nam mierzyć się z epidemią koronawirusa, a w Polsce nastała kwarantanna, nasze życie w znacznie większym stopniu przeniosło się do mediów społecznościowych. Dziś było tam szczególnie gwarno. Od samego rana Instagram wręcz huczał od wielkanocnych życzeń, które w tym roku nabrały wyjątkowego znaczenia. Od Wesołego Alleluja nie powstrzymała się również Roksana Węgiel, która zaprezentowała się fanom w zupełnie innym wydaniu. Wyrazisty makijaż na twarzy nastolatki sprawił, że wyglądała nad wyraz dojrzale. 
 
 
 
Makijaż Roksany Węgiel
 
Roksana Węgiel to prawdziwa gwiazda młodego pokolenia. 15-letnia piosenkarka nieraz zaskoczyła swoich fanów ekstrawagancką stylizacją. Choć sceniczny wizerunek nastoletniej wokalistki w niektórych wzbudzał kontrowersje, Roksana Węgiel bez względu na to czy znajdowała się w domowym zaciszu, czy w świetle reflektorów, stawiała na subtelny makijaż, który dopełniał jej wizerunek uroczej dziewczyny. Czyżby miało się to zmienić?
 
 
 
Wyraźnie podkreślone oko i usta. Roksana Węgiel opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym nie wygląda już jak urocza nastolatka. Świąteczny makijaż gwiazdy podkreślił jej największe walory i choć dodał powagi, trzeba przyznać, że młoda gwiazda prezentuje się w nim świetnie! Piosenkarka pozując z bukietem żółtych tulipanów, postanowiła złożyć swoim fanom najszczersze życzenia, a ci w komentarzach odwdzięczyli się licznymi podziękowaniami. 
  1. Pitbull bez kagańca zaatakował kobietę w metrze. Ludzie wszystko nagrali, psa nie dało się odciągnąć
  2. Tegoroczna Wielkanoc zapisze się czarnymi zgłoskami. Podano jedyny dzisiaj bilans ofiar i zakażonych, nie jest dobrze
  3. Czy mogę odwiedzić cmentarz w czasie Wielkanocy? Policjant odpowiada

Roksana Węgiel składa fanom życzenia

Wesołego Alleluja! – napisała nastoletnia gwiazda na swoim Instagramie. 

Krótkie życzenia jednak w zupełności wystarczyły fanom piosenkarki, którzy nie mogli przestać się zachwycać jej wyglądem. 

– Piękna – brzmi niemal co trzeci komentarz z ponad tysiąca zebranych. 

Jak widać wyrazisty makijaż, piegi i twarz skąpana w słońcu przypadły do gustu obserwatorom 15-latki. Czy możemy spodziewać się, że w niedługim czasie Roksana Węgiel postanowi zmienić swój wizerunek i pożegnać się z łatką uroczej dziewczyny?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

makijaż
@roxie_wegiel, Instagram

Roksana Węgiel zamieściła na swoim Instagramie nowe zdjęcie. Młoda piosenkarka wygląda na nim o wiele dojrzalej.

makijaż
@roxie_wegiel, Instagram

Gwiazda młodego pokolenia w Święta postawiła na wyrazisty makijaż. Fani byli zachwyceni. 

makijaż
@roxie_wegiel, Instagram

Czy to początki zmiany wizerunku 15-letniej wokalistki? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  2. Nie poradzili sobie z koronawirusem, a już wróciła kolejna choroba. Nie żyje 11-latka, smutna wiadomość ze świata
  3. Zofia Klepacka obudziła sąsiadów o 6 rano. Puszczała na ulicy fajerwerki: „Wstawiajcie, Jezus zmarchwystał”
  4. Masz ochotę na gołąbki? Szybki sposób, jakiego jeszcze nie widziałeś. Rewelacja
  5. Mąż zastanawiał się, dlaczego jego żony nie ma jeszcze w łóżku. Odkrył prawdę, niczego się nie spodziewał
  6. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła dziś centralną Polską. Nie żyje 1,5 roczne dziecko

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułPacjent oskarżył szpital o nieprzestrzeganie przepisów, nagrał wideo. Dyrekcja natychmiast zaczęła się bronić
Następny artykułPamiętacie jeszcze tę bajkę? Jedna z najlepszych dobranocek z dawnych lat, aż łezka się kręci
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.