Makijaż w jednej ze szkół został kategorycznie zabroniony. Grono pedagogiczne postanowiło dołożyć wszelkich starań, aby uczennice przestrzegały panujących zasad. W związku z tym jeden z nauczycieli stał przed szkołą z mokrą szmatką i… zmywał kosmetyki z ich twarzy. Żadna z dziewczyn nie weszła do szkoły umalowana.

Nagranie z udziałem mężczyzny w sieci wywołało masę kontrowersji, a społeczeństwo podzieliło się na dwie grupy. Jedni z Internautów stanęli murem za nauczycielem, a drudzy uważali jego poczynania za skandaliczne. Lawina komentarzy zdawała się ciągnąć w nieskończoność, a filmik w mgnieniu oka stał się wirusowy.

Makijaż w szkole średniej został zabroniony

Grono pedagogiczne uczące w szkole średniej numer 3 w Sansui w Chinach postanowiło za wszelką cenę przestrzegać zasad dotyczących braku makijażu, które jakiś czas temu weszły w życie. Kiedy nagranie dokumentujące poczynania jednego z nauczycieli wyciekło do sieci… rozpętało prawdziwą burzę.

Makijaż
screen z filmiku YouTube

Makijaż w szkole został zabroniony. 

Na filmiku widzimy grupkę młodych dziewczyn czekających przed wejściem do budynku. Jednak zanim uda im się przekroczyć próg szkoły zmuszone są przejść kontrolę antymakijażową.

Nauczyciel spośród zgromadzonych uczennic wybiera te, które jego zdaniem wykonały zbyt mocny make-up i dokładnie go zmywa. Jak to robi? Oczywiści przy pomocy mokrej szmatki, którą wcześniej starannie zamacza w stojącym obok niego wiadrze wody.

W sieci zawrzało

O ile jedni z Internautów, którzy natrafili na nagranie z udziałem nauczyciela, popierają jego zachowanie, tak inni uznają je za karygodne i nie kryją faktu, iż ich zdaniem mężczyzna powinien zostać zwolniony w trybie natychmiastowym.

– Jego zachowanie jest uwłaczające. Taki nauczyciel to wstyd- napisała jedna z kobiet.

– Makijaż w szkole średniej to coś dziwnego? Ten nauczyciel to jakieś nieporozumienie – dodała kolejna.

– A ja uważam, że zachowanie nauczyciela jest godne podziwu. Szkoła to nie wybieg mody- napisała inna Internautka.

– Świetny sposób, aby pokazać, do kogo naprawdę należy ostatnie zdanie w szkole- spuentowała ostatnia.

ZOBACZ FILMIK Z UDZIAŁEM NAUCZYCIELA:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. Robiła swoją suknię ślubną ponad 1000 godzin. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania weselników
  3. Zaatakował ją pitbull i dotkliwie zranił. Na jej zdjęcia patrzy się z ciężkim sercem
  4. Miała być drugą Anną Dymną, wszystko zepsuła rola w „Misiu”. Co dziś robi 72-letnia Barbara Burska?
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułAntyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
Następny artykułMartyna Wojciechowska szykuje coś wyjątkowego dla partnera. Przemysław Kossakowski na pewno będzie zachwycony
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.