Makijaż jest wspaniałym narzędziem, które naprawdę potrafi zmienić nasze twarze – bez zabiegów plastycznych. Pewna youtuberka, która profesjonalnie wykonuje makijaże postanowiła pokazać, jak ogromną siłę mają kosmetyki. By uwypuklić efekt, pomalowała tylko połowę twarzy. Efekt jest zdumiewający – zwala z nóg!

Nikkie jest YouTuberką, która kocha makijaż, który potrafi wykonywać perfekcyjnie. Maluje nie tylko siebie, ale też innych. Aby udowodnić, że kosmetyki pozwalają na niesamowitą zmianę w ciągu zaledwie kilkunastu minut, nagrała niezwykły film. Kobieta pomalowała tylko część swojej twarzy, aby widzowie zobaczyli spektakularne efekty.

Makijaż: niesamowita metamorfoza

Nikkie od lat zajmuje się wizażem, dlatego dobrze wie, że dzięki odpowiednim kosmetykom i umiejętnościom można zupełnie zmienić swój wygląd. Malowała już mnóstwo osób i na własnej skórze testowała przeróżne produkty. Postanowiła jednak wyraźnie pokazać, co można osiągnąć makijażem.

Dla lepszego podkreślenia Nikkie wykonała makijaż tylko na połowie swojej twarzy. W krótkim czasie nałożyła kilka kosmetyków i pokazała, jak powoli zmienia swój wygląd. Efekt końcowy jest niewiarygodny i sprawia, że trudno przejść obok niego obojętnie. 

  1. Mąż Marii Czubaszek zdradził sekret żony. Dopiero po jej śmierci odkrył jej tajemnicę
  2. Jacek Kurski wolałby o tym zapomnieć, ujawniono nagranie. Śpiewa o bieliźnie, tańcach i barmanach

Siła makijażu

Choć wizażystka i bez makijażu wygląda pięknie, to trzeba przyznać, że różnica jest gigantyczna. Internauci są zachwyceni umiejętnościami Nikkie. Mimo że film został opublikowany kilka lat temu, to wciąż pojawiają się pod nim nowe komentarze, a kobieta stale zyskuje kolejnych fanów.

Popularność filmu sprawiła, że Nikkie stworzyła całą serię tego typu nagrań, do której zaprosiła kilka znanych osób, między innymi Kim Kardashian czy Drew Barrymore. YouTuberka ma ponad 12 milionów subskrybentów, a film o sile makijażu obejrzało blisko 41 milionów widzów! W ciągu kilku lat stała się prawdziwą gwiazdą, a fani chętnie kupują wszystkie polecane przez nią kosmetyki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

makijaż
fot. screen YouTube NikkieTutorials

Tak Nikkie wyglada bez makijażu.

makijaż
fot. screen YouTube NikkieTutorials

Tutaj wygląda już kompletnie inaczej!

makijaż
fot. screen YouTube NikkieTutorials

Nikkie przeprowadza niezwykłe metamorfozy na swoich gościach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Premier Morawiecki podjął pilną decyzję. Nie było innego wyjścia, sytuacja jest zbyt poważna
  2. Rewolucja w „The Voice of Poland’. Jeden szczegół z planu zdradził wszystko, wyciekło zdjęcie
  3. Matka zamknęła dziecko w samochodzie, poszła do sklepu. 10-latka błagała przechodniów o pomoc
  4. Test wierności. Boisz się, że ukochany cię zdradza? Oto 5 prostych pytań, które wyjawią ci prawdę
  5. Wlej na noc szklankę octu do toalety. Rano nie uwierzysz własnym oczom

Poprzedni artykułSzykuje się rewolucja w „Królowych Życia”? Czołowa gwiazda TTV w końcu skomentowała
Następny artykułDawid Woliński pokazał mieszkanie, fanów zatkało. Przez jedną rzecz wylało się morze krytyki
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.