Makijaż to dla wielu osób absolutnie niezbędna część codziennego wyglądu. Nie możemy jednak zapominać, że z jego nakładaniem i codziennym noszeniem powinno się również wiązać dbanie o higienę. Niestety, nie każdy o tym pamięta. Ta kobieta doprowadziła do skrajnego zaniedbania w tej kwestii.

Higiena to jedna z najważniejszych kwestii, która pozwala nam na zapewnienie dobrego zdrowia. Jeśli o nią nie dbamy, narażamy się na wiele problemów i infekcji. Również makijaż i jego wykonywanie wymaga, żebyśmy zadbali o takie rzeczy, jak jego usuwanie, czyszczenie pędzli i innych przyborów. Niestety, są ludzie, którzy traktują go jak maskę, która zasłoni każdy brud.

Zapomniała, żeby zmywać makijaż

Amerykanka miała bardzo dziwny sposób malowania się. Przed pójściem spać, nie zmywała tuszu do rzęs, jak to się normalnie robi, tylko zostawiała go na rzęsach, dopóki nie zaczynał już wyglądać absurdalnie źle. Jak możemy się domyślać, absolutnie nie był to dobry pomysł.

Dopiero mając 50 lat, kobieta zgłosiła się do lekarza, ponieważ czuła, że w jej oku znajduje się coś, co bardzo ją uwiera. Okazało się, że rzeczywiście, coś tam było. Dokładnie rzecz ujmując, były to grudki makijażu, które przez lata zbierały się pod powieką kobiety. Kiedy lekarka zobaczyła, co się tam zgromadziło, po raz pierwszy w swojej karierze była bliska utraty przytomności.

  1. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń „Boże, ja się boję mówić”
  2. Naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego biją na alarm. Powiedzieli, co stanie się, jeśli dzieci wrócą do szkół

Wyniosła z tego naukę

Kobieta zrozumiała swój błąd, kiedy musiała zostać poddana półtoragodzinnemu zabiegowi usuwania starego makijażu spod jej powieki.

— Białka moich oczu były przekrwione. Wpadłam w zły nawyk niezmywania makijażu przed snem. Nie powinnam była do tego dopuścić. To bardzo ważne, aby zmywać makijaż każdego wieczoru — napisała na swoim Facebooku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

makijaż
facebook.com/theresa.finisterlynch

Kobieta strasznie się zaniedbała.

makijaż
facebook.com/theresa.finisterlynch

Teraz wie, że nie może zapominać o higienie.

makijaż
facebook.com/theresa.finisterlynch

Usuwanie grudek trwało półtorej godziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler pobiła się ze swoją ekipą. Wszystko nagrały kamery
  2. Zasłońcie okna, nie wychodźcie z domu. Bardzo ważne informacje tuż przed wakacyjnym weekendem
  3. Najpiękniejsza Polka właśnie ogłosiła radosną nowinę. Pokazała również swojego przystojnego ukochanego
  4. Są dwie grupy, które będę mieć drastycznie niskie emerytury. Sprawa dot. ogromnej liczby Polaków
  5. Gwiazda TVN transmitowała na żywo swój ślub. Nagle z ust pana młodego padło niecenzuralne słowo
  6. Justyna Żyła publicznie skrytykowała byłego męża, nie przebierała w gorzkich słowach. Pochwaliła się boskimi, wyśmienitymi potrawami.

źródła: webniusy.com

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego