Makijaż potrafi całkowicie zmienić wizerunek, a nawet życie wielu kobiet. Dzięki niemu niektóre z nich przechodzą tak dużą metamorfozę, że od razu pojawia się szeroki uśmiech na ich twarzach. Może to rozwiązać naprawdę wiele problemów i ma zbawienny wpływ na samopoczucie.

Makijaż potrafi zmienić niemalże każdą panią w księżniczkę. Ta kobieta potrafi zrobić go w taki sposób, by zakryć wszystkie niedoskonałości swoich klientek. Plusem jest to, że wyglądają one nie tylko pięknie, ale też naturalnie. Zdjęcia pokazują, że są wręcz nie do poznania.

Makijaż to biżuteria dla twarzy

Według jednego z twórców największej firmy kosmetycznej na świecie makijaż to coś więcej niż mogłoby nam się wydawać. Francois Nars określał to, jako biżuterię dla twarzy. Co więcej, kobiety nie powinny bać się eksperymentować z kosmetykami. Chociaż niektóre z nich są naprawdę bardzo drogie, to dają zazwyczaj niesamowity efekt. 

Największa różnica widoczna jest wtedy, kiedy makijaż wykonywany jest przez profesjonalistę. Takie osoby potrafią w idealny sposób podkreślić nasze atuty, zakrywając przy tym wszystko to, co niedoskonałe. Przykładem takiej artystki jest 25-letnia Rosjanka, Goar Avetisyan.

Makijaż potrafi zdziałać cuda

Ta kobieta ma wyjątkowy dar, dzięki któremu, potrafi odmienić los niejednej osoby. Swoje artystyczne zdolności odkryła już w wieku 16 lat. Różnica jest jedna. Tworzy nie na płótnie, a na damskich twarzach. Trzeba przyznać jednak, że nie straszne są jej żadne wyzwania.

Goar Avestisyan bardzo chętnie podejmuje się trudnych zadań, takich jak zakrycie blizn, a nawet deformacji twarzy. Wiele z kobiet, które przychodzą prosić ją o pomoc, są pracownicami fizycznymi, które na co dzień nie mają czasu na zadbanie o swój wygląd. Przychodzą do niej, także starsze panie, które zapomniały już o tym, jak ważne jest pielęgnowanie swojej twarzy każdego dnia. Trzeba przyznać, że wszystkie jej klientki zostały odmienione przez artystkę nie do poznania. Makijaż sprawił, że wyglądają one jak prawdziwe, profesjonalne modelki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

makijaż
instagram.com/goar_avetisyan

Kobieta potrafi zakryć każdą kobiecą niedoskonałość.

makijaż
instagram.com/goar_avetisyan

Makijaż potrafi zdziałać naprawdę cuda.

makijaż
instagram.com/goar_avetisyan

Ta kobieta to prawdziwa artystka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

źródło: jestpozytywnie.pl

Poprzedni artykułNie żyje uwielbiana piosenkarka. Miała jedynie 26 lat
Następny artykułBrat Edyty Herbuś to tajemnicza postać. Gwiazda pokazała z nim tylko jedno zdjęcie, podobni?
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.