Zrobiła makijaż swojej…babci! Wzruszyła cały internet

Makijaż dla babci. Rzadko o nim myślimy. Pewna makijażystka ma szansę to zmienić. Make-up, który wykonała swojej babci, podbija Instagram.

Malowanie osób starszych nie jest popularne. Nie oznacza to jednak, że tak będzie zawsze. Wygląda na to, że zanosi się na zmianę podejścia do tego tematu. Popieramy to. Najwyższy czas zrozumieć, że piękno nie jest zarezerwowane tylko dla młodych.

Jak zrobić makijaż dla babci?

Wygładzenie zmarszczek to podstawa. Przydadzą się także sztuczne rzęsy i delikatne cienie do powiek. Dobrze mieć pod ręką również bronzer. Warto pomyśleć o podkreśleniu brwi.

Kim jest Gora Avetisyan?

To młoda ormiańska makijażystka. Jej praca sprawia, że kobiety zmieniają się nie do poznania. Na swój Instagram wrzuca ona makijażowe tutoriale, a obecnie obserwuję ją już ponad 5 milionów ludzi. Za sprawą najnowszego filmiku, na którym dziewczyna wykonuje makijaż dla babci, może być ich jeszcze więcej. Życzymy jej tego, bo naprawdę ma talent. Avetisyan specjalizuje się w konturowaniu twarzy, doskonale radzi sobie także z maskowaniem niedoskonałości cery. Zaczęła interesować się makijażem jeszcze podczas studiów, na których ochoczo malowała ona swoje koleżanki. Jest prawdziwą pasjonatką.

Co mówi o swojej pracy?

– Podziwiam zarówno modelki, które dzięki idealnej cerze są mistrzyniami no make up make up, jak i makijażystki, które nawet najbardziej księżycowe oblicze umieją zamienić w perfekcyjnie wyrzeźbioną buzię godną Aniołka Victoria’s Secret.

Sama zainteresowana, na co dzień używa tuszu do rzęs, podkładu, a także cienia do brwi. Zdarza się jej jednak zaszaleć.

Dajcie znać, czy efekt pracy Goar przypadł wam do gustu. My jesteśmy zachwyceni. Makijaż dla babci wyszedł jej po prostu świetnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

babcia
Fot.instagram.com

Tak wyglądała babcia makijażystki przed.

babcia
Fot.instagram.com

Tak wyglądała po. Prawda, że jest niesamowita?

babcia
Fot.instagram.com

A oto Gora Avetisyan, niezwykle utalentowana makijażystka.

ZOBACZ WIDEO

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uzasadnienie sądu w sprawie Durczoka. „Oświadczył, że nie ma majtek pod jeansami”
  2. Modelka Victoria’s Secret BRUTALNIE zamordowana
  3. Najbrzydsza panna młoda w historii? Śmiali się z niej wszyscy, dziś wygląda pięknie
źródło: joy.pl, polki.pl