Trudno byłoby znaleźć dekadę wypełnioną bardziej trwałymi ( i dzielącymi) trendami, niż lata 90. Naszym zdaniem każdy jednak może zaczerpnąć z nich coś dla siebie. Przedstawiamy kolejne trendy na ten rok – makijaż z lat 90-tych.

W makijażu z lat 90-tych każdy z nas znajdzie coś dla siebie, bez względu na styl i zamiłowanie do brokatu.

Makijaż modelek z lat 90-tych

To całkowicie matowa twarz, od cieni do powiek po kości policzkowe i usta. Wykonując ten makijaż, pamiętaj, by oprószyć twarz transparentnym pudrem.

Zainwestuj także w brązer w sztyfcie. Jest on kremowy, matowy i łatwo wtapia się w skórę. Nałóż go na te obszary skóry, które naturalnie opalają się od słońca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

fot. www.instagram.com/magdapieczonkamakeup

Błękitny cień do powiek

Powieki w błyszczącym błękitnym cieniu i brzoskwiniowy błyszczyk to połączenie, które będzie w tym sezonie najmodniejsze! 

fot. www.instagram.com/cherryamour.pop/

Brązowa szminka

Brązowe usta są niezwykle atrakcyjne dla każdego odcienia skóry i wyglądają przy tym bardzo świeżo. Taki odcień tworzy bardziej nowoczesny, młodzieńczy wygląd. Wykonując ten makijaż pamiętaj, by zadbać także o perfekcyjne brwi.

fot. www.instagram.com/magdapieczonkamakeup

Skromny minimalizm

Makijaż z lat 90-tych jest kojarzony z minimalizmem, który jest tak bardzo odświeżający! Jest piękny i nigdy się nie nudzi. Daj skórze odpocząć i wybieraj lekkie podkłady lub kremy BB.

fot. www.instagram.com/chloelecareux/

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.