Malamut to z reguły rodzinny pies, ale czy za każdym razem? Ogromny pupil po raz pierwszy miały zobaczyć nowego członka rodziny. Właściciele bali się reakcji zwierzęcia. Nagranie trafiło do sieci, reakcja psa była natychmiastowa, zareagował na dziecko. 

Malamut zaskoczył swoją reakcją całą rodzinę. Podczas kiedy dwa pozostałe zwierzaki podeszły z dozą ostrożności do poznawania nowego członka rodziny, ten nie krył się z niczym. Właściciel psa, musiał go powstrzymać, żeby nie zrobił nikomu krzywdy. 

Reakcje zwierząt na widok małego dziecka

Ta para wychowuje dwa psy rasy malamut oraz kota maine coona. Nie od dziś wiadomo, że zwierzęta te mogą okazać się najlepszymi przyjaciółmi dzieci. Ostatnio pisaliśmy nawet o golden retrievierze, który bał się burzy i tylko jedna osoba mogła go uspokoić. Czy tym razem też tak było?

Nagranie, które wzrusza do łez, pokazuje kobietę w ciąży otoczoną swoimi zwierzętami. Ewidentnie widać, że malamuty są zachwycone ciążą.  Kiedy mała Emily przyszła na świat, jej rodzice postanowili poznawać zwierzęta po kolei z nowym członkiem rodziny.  Sunia Niko oraz kot Milo podeszli do dziecka z zainteresowaniem, ale dozą ostrożności, tak by nie zrobić mu krzywdy. Co zrobił drugi pies? 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Malamut o imieniu Phil nie krył się ze swoją ogromną ekscytacją. Ten pies był tak szczęśliwy, że jego właściciel musiał go powstrzymywać od zrobienia jakiejś głupoty. Jego radość na widok śpiącego dziecka, przeszła wszelkie oczekiwania.  

  1. Szczeniak wygląda jak połączenie kota i psa. Internauci snują domysły nad rasą, my już wiemy
  2. Uratowali lisa z hodowli na futra. Teraz zwierzę zachowuje się jak pies
  3. Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania

Malamuty i maine coon w roli opiekunów dziecka

Okazuje się, że para każdego dnia nagrywa reakcje zwierząt, kiedy są w pobliżu dziecka. Chcą, żeby psy rasy malamut i kot Milo, pokochali małą dziewczynkę. Kot od początku był nieufny wobec dziecka i potrzebował kilku dni na oswojenie się z nową sytuacją, lecz malamuty nie kryły swojego zachwycenia i od razu uznały Emily za prawowitego członka tej rodziny. 

Para wykorzystuje swoje nagrania i publikuje je w sieci. Te niezwykłe filmiki są dowodem na to, że miłość zwierzęcia i dziecka jest czymś niezwykłym i wcale nie trzeba się tego bać. Musisz zobaczyć nagranie, które w sieci bije rekordy oglądalności!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Malamut
Fot. swiatzwierzat.pl

Malamut nie krył swojej radości.

Malamut
Fot. swiatzwierzat.pl

Kot musiał oswajać się nieco dłużej z całą sytuacją.

To nagranie ma już ponad milion wyświetleń!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Podeszła do bezdomnego z psem na ulicy. Był umierający, jego ostatnie życzenie całkowicie ją załamało
  2. Kobieta pojawiła się w domu z noworodkiem. Psy i kot nie wiedziały jak mają zareagować
  3. Golden retriever walczył ze stoperem do drzwi. Szczeniak został nagrany, właściciele płakali ze śmiechu
  4. Owczarek niemiecki wymknął się z domu i pobiegł w pewne miejsce. Powód porusza do głębi i wywołuje łzy
  5. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
  6. Jadąc autem, zobaczyła mokrego psa. Nie mogła uwierzyć, pobiegła z pomocą

Źródło: https://swiatzwierzat.pl/

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.