Małgorzata Foremniak drży o swojego syna. Adoptowała go, gdy była jeszcze w związku z małżeńskim z Waldemarem Dzikim. Jedna z osób z bliskiego otoczenia aktorki zdradza, że wszystko miało wyglądać zupełnie inaczej, ale pomimo tego nadal się nie poddaje: Małgosia nie odpuszczała.

Małgorzata Foremniak martwi się o przyszłość jednego ze swoich dzieci, adoptowanego syna Patryka. Kobieta postanowiła dać mu nad głową własny dach podczas drugiego małżeństwa.

Małgorzata Foremniak: dzieci

Małgorzata Foremniak ma trójkę dzieci: Aleksandrę, Milenę i Patryka, z czego dwójkę z tych ostatnich adoptowała podczas drugiego małżeństwa. Aktorka dwukrotnie wychodziła za mąż, najpierw za Tomasza Jędruszczaka (z którym ma córkę Aleksandrę), a później za Waldemara Dzikiego. Ostatnio pisaliśmy o jej córce, która pomaga ludziom.

To właśnie z nim postanowiła adoptować dwójkę dzieci, chłopca Patryka oraz dziewczynkę Milenę. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu i para rozwiodła się w 2011 roku. Pięć lat później reżyser zmarł w Barcelonie.

W trakcie udziału w programie Taniec z gwiazdami w mediach pojawiły się pogłoski, że ją i Rafała Maseraka łączy coś więcej niż tylko praca zawodowa. Na początku para wypierała się plotek, ale w 2007 roku potwierdzili, że są razem. W ich związku nie pojawiło się żadne dziecko. Para rozstała się w 2009 roku.

Teraz Małgorzata Foremniak martwi się o przyszłość swojego adoptowanego syna Patryka. Gdy chłopak skończył 18 lat, postanowił wyjechać i zamieszkać w Płocku, gdyż właśnie tam mieszkają jego biologiczni rodzice.

Dla serialowej lekarki z Leśnej Góry z pewnością było bardzo trudno pogodzić się z decyzją syna, ale w końcu musiała zaakceptować jego wybór. Nie chciała nadmiernie kontrolować jego życia.

  1. Mamy infodemię” – Profesor pilnie alarmuje Polki i Polaków. Niepokojące informacje obiegły kraj
  2. Smutna wiadomość o żonie Rafała Trzaskowskiego. W sieci pojawił się apel
  3. Wojciech Cejrowski w środku nocy przekazał niepokojącą wiadomość. Prosi wszystich o modlitwę, co się dzieje?

Małgorzata Foremniak drży o syna

— Poszedł do pracy na budowie. Zajął się remontami mieszkań. Małgosia nie odpuszczała. Dzwoniła i nakłaniała, żeby skończył liceum, choćby takie dla pracujących — powiedziała tygodnikowi Na żywo przyjaciółka Małgosi.

Podobno aktorce w końcu udało namówić się Patryka do tego, żeby zdał maturę. Jak donosi Na żywo, adoptowany chłopak zmienił ostatnio pracę.

Teraz gwiazda serialu Na dobre i na złe próbuje namówić go na kolejny krok, jakim ma być pójście na studia. Tygodnik dodaje, że relacje artystki z synem obecnie nie należą do najłatwiejszych.

Pomimo tego aktorka nadal nie traci wiary w to, że ich kontakt kiedyś ulegnie poprawie. Z pewnością Małgosia, jak każda inna matka, chce dla swoich dzieci jak najlepiej i się o nie po prostu martwi.

Każdy z naszych rodziców chce, abyśmy odebrali dobre wykształcenie, skończyli świetne studia, które pomogą nam zdobyć dobrze płatną pracę. Dzięki temu są spokojni, że w przyszłości staniemy się samodzielni oraz niezależni.

Pozostaje nam trzymać kciuki za Małgosię, aby jej relacje z synem poprawiły się.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Foremniak
fot. TRICOLORS/East News

Aktorka martwi się o przyszłość syna.

małgorzata foremniak
Fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Foremniak ma trójkę dzieci.

Małgorzata Foremniak
fot. instagram.com/malgorzata_foremniak_official

Dwójkę z nich adoptowała podczas drugiego małżeństwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Specjalny bonus od ZUS. Już wiemy, kto dostanie dodatkowe pieniądze
  2. TVN przekazał informację, zacznie się dziś o 22:00. Radzimy przełożyć wszelkie wyjazdy, żółty alarm dla części kraju
  3. Zdumiewające zachowanie Górniak w „The Voice”. Widzowie aż zdębieli „Edyta coś ci dolega?”
  4. Wielka wpadka braci Mroczek w programie TVP. Nikt nie spodziewał się podobnej sceny „Przykro mi”
  5. Ewa Farna zmieniła się nie do poznania, bardzo schudła. Fani na widok ostatniego zdjęcia: ”nikniesz w oczach”
  6. Gigantyczny pożar na wsi. Możliwe utrudnienia na drodze krajowej, trzeba uważać
  7. Podajemy najłatwiejszy przepis na pieczenie chleba dla początkujących. Robi się niemalże sam

Źródła: pomponik.pl, wikipedia.org

 

Poprzedni artykułDzień po ogłoszeniu wyników wyborów świat obiegła zdumiewająca wiadomość o Jill Biden. Podjęła historyczną decyzję
Następny artykuł16-latek wygląda jak żywy Ken. Przysięga, że nie miał żadnej operacji, mało kto jednak chce mu uwierzyć
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl