Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dopiero niecałe 2 lata temu przywitali na świecie swoje pierwsze, wspólne dziecko. Tymczasem media obiegła wiadomość, że już zostali dziadkami. Jak to możliwe?

Para celebrytów faktycznie może pochwalić się już wnukami, choć nie w linii prostej na ich drzewie genealogicznym.

Małgorzata Rozenek babcią?

Czasopismo Świat i Ludzie poinformowało bowiem, że siostrzenica Radosława Majdana została właśnie mamą.

– Od niedawna pani Małgorzata jest już babcią, a pan Radosław dziadkiem, oczywiście oboje wujecznymi – czytamy.

Jak wspomina źródło, obydwoje niedługo planują się wybrać do Szczecina, by odwiedzić nowego członka rodziny.

Póki co byli jednak zajęci promocją filmu Patryka Vegi, w którym pojawiła się Małgorzata Rozenek. Prezenterka zrobiła też prawdziwą furorę na premierze, pokazując się w niecodziennej, ale niezwykle stylowej kreacji.

Warto podkreślić, że państwo Majdan mają wyjątkowo dużą rodzinę. Małgorzata Rozenek wraz ze swoim obecnym mężem wychowuje bowiem dwójkę synów z poprzedniego związku, Stanisława i Tadeusza, a oprócz tego wspomnianego wyżej Henryka. Jak widać, dzieci w podobnym wieku nie brakuje także u rodzeństwa celebrytów, co sprawia, że familia rozrasta się w najlepsze.

Co ciekawe, Radosław Majdan, pomimo swoich głośnych medialnie relacji towarzyskich, nie posiada dziecka z żadną z poprzednich partnerek. Warto bowiem przypomnieć, że najpierw był żonaty z projektantką mody, Sylwią Koperkiewicz, potem z Dodą, a później jeszcze spotkał się z aktorką, Anną Prus.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ludzie nie rozpoznają już Viki Gabor. Co się stało z wyglądem nastolatki?
  2. Miał zaledwie cztery miesiące. Andrzej Rybiński i jego bliscy przeżyli tragedię, mimo upływu lat wciąż boli
  3. Gruchnęły fatalne informacje dla Edyty Górniak. Co dalej z jej karierą?

Źródło: Świat i ludzie/ jastrzabpost.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl