Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciami z czerwonego dywanu w Wenecji. Gwiazda w przepięknej kreacji pozowała przed masą fotografów, którzy obiektywy mieli zwrócone w zupełnie inną stronę. Zauważył ten fakt jeden z obserwatorów, który nie oszczędził aktorce nieprzychylnego komentarza: Żaden zagraniczny fotograf nie jest zainteresowany zrobieniem pani zdjęć.

Małgorzata Kożuchowska to znana i ceniona polska aktorka. Lata największej popularności zdecydowanie przypadły jej na lata 90. i 00., kiedy brała udział w najgłośniejszych komediowych produkcjach. Największą sławę i sympatię widzów zdobyła dzięki roli Hanki w M jak miłość i Natalii Boskiej w serialu Rodzinka.pl.

Małgorzata Kożuchowska skrytykowana przez obserwatora 

Aktorka cały swój pobyt w Wenecji relacjonuje na Instagramie. Bez wątpienia pobyt w kraju makaronu służy Małgorzacie. Chętnie eksperymentuje ze stylizacjami i uczesaniami. Gwiazda M jak miłość przyznaje, że maksymalnie korzysta z uroków Wenecji, dużo zwiedza i próbuje lokalnych przysmaków.

Niestety nie wszyscy podzielają radość aktorki. Pod jednym ze zdjęć z festiwalu w Wenecji Małgorzata Kożuchowska została skrytykowana, a powodem był mały szczegół. Fotografowie, dla których pozowała, obiektywy mieli odwrócone w zupełnie inną stronę. 

Złośliwi szybko wyłapali ten niuans, który okazał się świetnym punktem zaczepienia do krytyki. Czy to jednak wystarczający powód alby hejtować aktorkę, która reprezentuje nasz kraj na jednym z najważniejszych festiwali filmowych na świecie? 

Aktorka nie pozostała dłużna hejterom, a jej odpowiedź udowadnia, jak ogromny dystans ma do samej siebie. Na komentarz brzmiący: 

– Te zdjęcia pokazują, że żaden zagraniczny fotograf nie jest zainteresowany zrobieniem Pani zdjęć,

aktorka miała krótką odpowiedź:

– Jesteś zdziwiony? Bo ja nie.

Fani docenili humor gwiazdy i ochoczo przyklaskiwali jej w komentarzach! Pozazdrościć dystansu.

Co Małgorzata Kożuchowska robi w Wenecji? 

Małgorzata Kożuchowska jest na jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie kina- w środę rozpoczął się 76. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Impreza potrwa aż do 7 września. To właśnie tam przyznawany jest Złoty Lew za najlepszy film i Puchar Volpiego dla najlepszego aktora i aktorki.

Aktorka pojechała na to wydarzenie w towarzystwie Agnieszki Dygant i Darii Widawskiej. W podobnej obsadzie pojawiły się na tegorocznym rozdaniu nagród w Cannes. Kobiety bawią się razem świetnie, o czym świadczyć mogą licznie udostępnione zdjęcia i nagrania. Aktorki pozują na ściankach i dumnie prezentują stylizacje autorstwa polskich projektantów. 

Zobacz zdjęcia:

instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska w Wenecji chętnie eksperymentuje z wizerunkiem. Jej nowe fryzury wzbudziły kontrowersje. 

małgorzata kożuchowska
instagram.com/agnieszka_dygant_official

Aktorki w Wenecji bawią się świetnie i chętnie korzystają z jej uroków. 

małgorzata kozuchowska
instagram.com/daria_widawska

Aktorki relacjonują każdy etap wyjazdu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  3. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  4. Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. „Jestem pod stałą opieką lekarzy”
  5. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem
  6. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa 
Poprzedni artykułKot przemytnik został schwytany na gorącym uczynku przez policję. „Złapanie go zajęło nam dużo czasu”
Następny artykułMałżeństwo to przeżytek? Autorka „50 twarzy Tindera” mocno o współczesnym randkowaniu
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.