Małgorzata Kożuchowska postanowiła zrobić gruntowne porządki w garderobie i sprzedać swoje ubrania. Aktorka po raz kolejny zaimponowała swoim fanom. Ujawniła, na co przeznaczy zarobione pieniądze. 

Wiosenne porządki mają wiele odsłon. Niektórzy z nas myją okna i oddają się pracom w ogrodzie, inni wolą przejrzeć zawartość swojej szafy. Co jeżeli znudziła nam się kolejna sukienka? Pamiętajmy, że dawanie ubraniom drugiego życia jest na topie i właśnie to postanowiła zrobić Małgorzata Kożuchowska. Aktorka, która uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu, wyprzedaje swoją garderobę, a zebrane pieniądze przeznaczy na wyjątkowy cel. 

Wyglądać jak gwiazda

Ile razy przeglądając media społecznościowe ulubionych gwiazd, na widok ich płaszczy, butów, torebek, dodatków i ogółem ubrań, zaświeciły ci się oczy? Z pewnością wiele. Teraz garderobę swoich ulubionych aktorek, piosenkarek czy influencerek możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Małgorzata Kożuchowska postanowiła wystawić na sprzedaż swoje ubrania, a ich posiadaczką może zostać każda z nas. 

Coraz więcej gwiazd decyduje się podarować swoim ubraniom drugie, a czasami pierwsze, życie wystawiając je na sprzedaż za pomocą popularnych, mobilnych aplikacji. Małgorzata Kożuchowska dobrze wie, co jest trendy, a perełki z garderoby jednej z najlepiej ubranych Polek mogą bardzo szybko trafić w nasze ręce. Dodatkowo, kupując ubrania aktorki, nie tylko ratujemy je przed wylądowaniem na wysypiskach, dbając tym samym o środowisko, ale i wspieramy bardzo szczytny cel. Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła fanów, mówiąc, na co przeznaczy zarobione pieniądze.  

  1. Czy policja może wystawić mandat biegaczom? Funkcjonariusze już ruszyli do akcji
  2. Rząd planuje ogromną zmianę na samą Wielkanoc. Dotyczy wszystkich, wielu Polaków się wścieknie
  3. Polscy naukowcy ogłosili przełom. Opracowana przez nich substancja hamuje zakażenie

Małgorzata Kożuchowska sprzedaje ubrania

Małgorzata Kożuchowska sprzedaje ubrania za pomocą popularnej aplikacji. Ikona stylu postanowiła wypełnić za ich pomocą dobry uczynek i przeznaczyć cały dochód ze sprzedaży przeznaczyć na cele charytatywne. 

– Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla Frania Marcinkowskiego, który bardzo potrzebuje pomocy w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni. Pamiętajmy, by w tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie zapominać o dzieciach, które borykają się z innymi schorzeniami i nieustannie zbierają środki na leczenie – napisała na swoim Instagramie aktorka. 

Fanom gwiazdy ten gest szczególnie przypadł do gustu. 

– Piękna inicjatywa – piszą poruszeni internauci – Dziękujemy ślicznie, ma Pani ogromne serce – czytamy w komentarzach pod postem aktorki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska
@malgorzatakozuchowska_. Instagram

Małgorzata Kożuchowska postanowiła sprzedać swoje ubrania za pomocą popularnej aplikacji less_app. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na szczytny cel. 

Małgorzata Kożuchowska
@malgorzatakozuchowska_. Instagram

Aktorka uważana jest za ikonę stylu.

małgorzata kożuchowska
@malgorzatakozuchowska_. Instagram

Wiele osób podziwia styl gwiazdy. Aktorka z pewnością wystawiła na sprzedaż kilka perełek. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  2. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  3. Pogrzeb w ”M jak miłość”. Widzowie zobaczą pożegnanie jednego z głównych bohaterów?
  4. Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć
  5. Ceny w sklepach drastycznie wzrastają. Niepojęte, ile zapłacimy za niektóre produkty
  6. Macie konto w PKO BP, Pekao, mBanku lub Credit Agricole? Właśnie wprowadzono zmiany, o których musicie wiedzieć
Poprzedni artykułPolsat News: Policja i wojsko wyjdą na ulice. W weekend ”kontrole pełnione będą z powietrza, wody i lądu”
Następny artykułNie żyje bardzo młody aktor. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.