Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cała prawda o Małgorzacie Kożuchowskiej. Znany reżyser wyjawił, jaka naprawdę jest gwiazda
Angelika Bielska
Angelika Bielska 05.06.2020 19:59

Cała prawda o Małgorzacie Kożuchowskiej. Znany reżyser wyjawił, jaka naprawdę jest gwiazda

Małgorzata Kożuchowska
Fot. eastnews.pl/ TRICOLORS

Małgorzata Kożuchowska marzyła o powrocie na deski teatru. Nie było jej to jednak dane. Na początku przeszkodziła jej w tym ciąża, a następnie brak jakichkolwiek teatralnych propozycji. W związku z tym, po narodzinach Jasia, Małgorzata Kożuchowska skupiła się na pracy w serialach i filmach. Wciąż jednak tęskniła za teatrem. Pomocną rękę wyciągnął do niej Faruga, z teatralną propozycją roli opętanej zakonnicy.

Małgorzata Kożuchowska została jakiś czas temu zaproszona do współpracy z reżyserem, Marcinem Farugą. Ten opowiedział o współpracy z aktorką – jak się okazuje, była ona wyjątkowo owocna. To właśnie Kożuchowska namówiła go do rozmowy z egzorcystą podczas pracy nad ostatnim projektem, w którym świetnie się odnalazła. Reżyser spektaklu Matka Joanna od Aniołów sprawił, że spełniło się marzenie Kożuchowskiej o powrocie do teatru!

Małgorzata Kożuchowska stanęła przed ciężkim wyzwaniem

Nie każdy wierzył, że Małgorzata Kożuchowska udźwignie taką ciężką, teatralną rolę. Reżyser jednak chciał to sprawdzić.

– Miałem poczucie, że Małgosia wniesie do tej sztuki coś nieoczywistego i niezwykłego. Jestem zadowolony, że poszedłem za intuicją – mówił w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Małgorzata Kożuchowska udowodniła, że była dobrym wyborem. W momencie gdy pozostali aktorzy kończyli pracę, ona zostawała, aby ćwiczyć. Właśnie tym zaimponowała reżyserowi.

  1. Tajemnicza pasja Jarosława Kaczyńskiego. Nie chodzi o koty, nie mieliśmy pojęcia
  2. Sprzedawcy truskawek i czereśni oszukują wszystkich? Ujawniona prawda jest ponura
  3. Wyrzucasz ogonki z czereśni? Popełniasz wielki błąd. Niesamowite, że tak mało osób zna prawdę

Miłe zaskoczenie

Ponadto, aktorka wie czego chce i broni swoich poglądów. Pomimo tego, że Faruga czasem miał wątpliwości co do pomysłów gwiazdy, ostatecznie okazywały się strzałem w dziesiątkę!

Kożuchowska to wierząca katoliczka. Mogła spać spokojnie, gdy okazało się, że w spektakl nie krytykuje Kościoła. Aktorka pomimo to, wyszła jednak z propozycją spotkanie z egzorcystą. To ono sprawiło, że zarówno ona, jak i reżyser spektaklu, głębiej spojrzeli na postać i opętanie bohaterki, granej przez Małgosię.

Jak widać, współpraca z aktorką to sama przyjemność!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska okazała się dobrym wyborem

Małgorzata Kożuchowska

Nie wstydzi się mówić o swojej wierze.