Małgorzata Kożuchowska zawsze marzyła o wielkiej rodzinie, jednak wspinając się po kolejnych szczeblach kariery, zapomniała o swoich planach. Na szczęście w ostatniej chwili udało jej się zostać matką i w 2014 roku na świat przyszedł jej syn Jan. Kiedy zobaczyła malutką istotkę w swoich ramionach, zamarzyła, aby Jasiek miał jeszcze rodzeństwo. 

Przyjście na świat pierwszego syna Małgorzaty Kożuchowskiej, uzmysłowiło jej, jak bardzo pragnie mieć gromadkę dzieci. Niestety, mały Jasiek prawdopodobnie nie doczeka się rodzeństwa. Jak podaje portal pomponik.pl, aktorka straciła już nadzieję i do tej pory żałuje, że nie zdecydowała się na macierzyństwo wcześniej. 

Małgorzata Kożuchowska miała jedno marzenie 

Małgorzata Kożuchowska to niezwykle utalentowana aktorka, która nigdy nie narzekała na brak zainteresowania ze strony producentów. Już jako młodziutka kobieta występowała na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Aktorka wspinała się po szczeblach swojej kariery, zapominając o sobie i swoich planach.

Małgorzata Kożuchowska realizowała się zawodowo i zbyt późno przypomniała sobie o tym, że jej zegar biologiczny tyka. Dopiero po 40 zaczęła starać się o dziecko. 

– Wydawało mi się, że mam czas. […] Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko – przyznaje Małgorzata Kożuchowska, jak podaje pomponik.pl.

Co więcej, aktorka wielokrotnie podkreślała, że uwielbia dzieci i pracę z nimi, choćby przy okazji nagrywania serialu Druga Szansa. 

  1. Wokalistka Pięknych i młodych ostro skrytykowana. Na komunię córki założyła bieliznę, która rozzłościła fanów
  2. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  3. IMGW alarmuje mieszkańców 9 województw. Wydano ostrzeżenie pierwszego stopnia: ”zagrożenie zdrowia i życia”

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej był jej marzeniem

Mimo problemów aktorka doczekała się swojego pierwszego syna. W 2014 roku na świat przyszedł Jan, który całkowicie odmienił jej życie. Kiedy zobaczyła małego chłopca, poczuła nadzieję, na kolejne potomstwo. Co więcej, aktorka zna prywatnie Annę Lewandowską, która jest szczęśliwą matką dwóch córek. Jak podaje pomponik.pl, mimo tego, że Kożuchowska cieszy się jej szczęściem, poczuła smutek, wiedząc, że nigdy nie doświadczy tego, co ona. 

Niestety, z czasem pogodziła się, że marzenie o wielkiej rodzinie nie zostanie zrealizowane. Dlatego też obecnie poświęca się wychowaniu swojego synka i robi wszystko, by zapewnić mu to, czego potrzebuje. Jasiek jest jej oczkiem w głowie i nieprędko to się zmieni!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska
Fot.instargam.com/malgorztakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska miała jedno marzenie. 

małgorzata kożuchowska
fot.instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Niestety zbyt późno sobie o nim przypomniała. 

Małgorzata Kożuchowska
Fot. eastnews.pl/ TRICOLORS

Aktorka musiała pogodzić się z myślą, że nigdy nie będzie miała wielkiej rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś w kościołach odczytany zostanie list. Jego treść oburza nie tylko ateistów
  2. Może być niebezpiecznie. Załamanie pogody w 9 województwach. IMGW ostrzega: Będą burze z gradem, ulewy i wiatr
  3. Nie żyje wybitna postać. Smutne doniesienia o śmierci Stanisława Walczaka
  4. Rozpędzony radiowóz potracił kobietę. Matka sześciorga dzieci nie miała szans, tragiczne doniesienia ze Stanów Zjednoczonych
  5. Pamiętacie grę w bierki? Można było przepaść na długie godziny
  6. W ostatniej chwili odwołała ślub. Pod jej dom nagle podjechał samochód z przyczepioną kartką, przeczytała wiadomość i nie wytrzymała

Źródło: pomponik.pl 

 

Poprzedni artykułPamiętacie Wójtową z „Rancza”? Dziś wygląda zupełnie inaczej, ciężko ją poznać
Następny artykułNiewyobrażalna tragedia, nie żyje noworodek. Prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.