Małgorzata Kożuchowska na jakiś czas zniknie z TVN? Stacja miała wyemitować nowy serial z jej udziałem, ale podjęto zaskakującą decyzję. Motyw nie pojawi się w jesiennej ramówce. Co to oznacza dla fanów pięknej aktorki?

Małgorzata Kożuchowska zagrała w jednej z najnowszych produkcji TVN, której hasłem jest: Każdy jest zdolny do zła, potrzebny jest tylko… Motyw. Aktorka zagra tam jedną z głównych postaci. Fani mieli nadzieję, że jesienią w telewizorach będą mogli obejrzeć serial. Okazuje się, że stacja podjęła inną decyzję.

Małgorzata Kożuchowska: Motyw dopiero na wiosnę

Stacja poinformowała, że jesienią serial obejrzą tylko użytkownicy platformy player.pl. Najtańszy pakiet kosztuje 10 złotych za 30 dni. Pozostali widzowie będą musieli poczekać do wiosny.

– Chcemy wzmocnić ofertę dla abonentów Playera, a ten serial spełnia wszystkie warunki, żeby stać się mocnym punktem oferty SVOD-owej — mówił dla portalu wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN Discovery Polska.

Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN Discovery Polska dodał, że sukces takiej strategii programowej zapewnił kilkukrotny wzrost subskrypcji na platformie. Zatem każdy, kto będzie chciał zobaczyć Małgorzatę Kożuchowską w nowej roli, będzie zmuszony wykupić dostęp do Player’a lub zaczekać do telewizyjnej premiery na wiosnę 2020 roku.

Motyw: serial TVN z plejadą gwiazd

Poza Małgorzatą Kożuchowską w serialu pojawią się także: Michał Czernecki, Agnieszka Grochowska, Andrzej Konopka, Magdalena Walach, Olga Bołądź i Adam Ferency. Akcja toczy się w Gdańsku, a fabuła opiera się na zbrodni sprzed lat i miłosnym trójkącie. Produkcja ma szansę powtórzyć sukces innych hitów TVN. Podekscytowana Małgorzata Kożuchowska już od jakiegoś czasu pokazywała zdjęcia z planu. Czy jej fani będą rozczarowani?

Motyw nie pierwszy serial TVN, który najpierw można obejrzeć w sieci. Wcześniej podobną strategię stacja wybrała w przypadku Chyłki, Pułapki i Pod powierzchnią. Drugi sezon ostatniej produkcji do telewizji trafi jesienią, a już teraz dostępny jest w serwisie Player

ZOBACZ ZDJĘCIA MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ:

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA
instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Motyw to kolejny serial TVN z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej.

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA
instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Aktorka wcieli się w postać Luizy. Jej rolę będzie można podziwiać jesienią na platformie Player.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Górniak dostanie własny program! Na oczach widzów zrobi prawo jazdy
  2. Dominika Tajner z byłym mężem na imprezie. „To nie jest tak, że jest jakaś kosa”
  3. Nie żyje Toni Morrison. Pierwsza Afroamerykanka, która zdobyła literacką Nagrodę Nobla
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

Źródło: wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykułAgata Duda jest pierwszą damą już 4 lata. Zobaczcie, jak się zmieniła, nie przypomina dawnej siebie
Następny artykułKobieta znalazła ciężko rannego psa w lesie. Niosła go przez 6 godzin, by mu pomóc
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.