Małgorzata Kożuchowska wręcz nie posiada się ze szczęścia. Jak się okazuje, w domu uwielbianej aktorki zapanowała ogromna radość, a gwiazda postanowiła podzielić się wielką nowiną ze swoimi fanami. W mediach społecznościowych Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiły się piękne zdjęcia. Na ten wyjątkowy dzień w jej dom był pełen dekoracji, które mówią same za siebie. Pozostało tylko pogratulować.

Małgorzata Kożuchowska doskonale strzeże swojej prywatności, jednak tą nowiną nie mogła nie podzielić się ze swoimi czujnymi obserwatorami. Jak zwykle aktorka zrobiła to w bardzo smaczny i estetyczny sposób. Od tych zdjęć trudno oderwać wzrok. Gratulujemy!

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się wspaniałą nowiną

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek, zarówno serialowych, filmowych jak i teatralnych. Gwiazda zapracowała sobie również na miano ikony stylu oraz liczne grono fanów, którzy z wypiekami obserwują kulisy życia swojej idolki w mediach społecznościowych. Tym razem naprawdę ich zaskoczyła. Szczęściu nie ma końca. 

Choć Małgorzata Kożuchowska często dzieli się z fanami kulisami swojego życia, robi to bardzo ostrożnie i strzeże prywatności swoich bliskich. Nic więc dziwnego, że te zdjęcia wywołały prawdziwą sensację. Jak się okazuje, gwiazda miała prawdziwy powód do świętowania, a to za sprawą urodzin jej synka. Chłopczyk skończył już 6 lat! Gratulujemy zdrowego i pięknego malca. Na przyjęciu, którym motywem przewodnim były psy, nie zabrakło wyjątkowych, tematycznych dekoracji, a z ust aktorki wręcz nie znikał uśmiech.

  1. Oficjalnie potwierdzono. W Polsce wszystko stanie się jeszcze w tym tygodniu
  2. Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutro
  3. Pilne: nagła wiadomość w sprawie nauczania zdalnego. Miało być zupełnie inaczej

Ile dzieci ma Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska ma jedno dziecko, synka Jana, który właśnie świętował swoje 6 urodziny. Chłopczyk rośnie jak na drożdżach i choć aktorka nie pokazuje twarzy swojej pociechy, na jej profilu na Instagramie od czasu do czasu możemy zobaczyć kadry z ich szczęśliwego, rodzinnego życia. Zdjęcia z przyjęcia urodzinowego zachwycają. Sto lat dla Jasia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
Fot. malgorzatakozuchowska_, Instagran

Małgorzata Kożuchowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia z przyjęcia urodzinowego.

małgorzata kożuchowska
Fot. malgorzatakozuchowska_, Instagran

Jak się okazuje, syn aktorki właśnie skończył 6 lat.

małgorzata kożuchowska
Fot. malgorzatakozuchowska_, Instagran

Chłopczyk miał niezwykły tort.

małgorzata kożuchowska
Fot. malgorzatakozuchowska_, Instagran

Gwiazda konsekwentnie nie pokazuje twarzy swojego dziecka, jednak od czasu do czasu raczy nas kadrami z ich rodzinnego życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
  2. Uwaga, wydano pilne ostrzeżenie dla części kraju. Szczególnie zagrożony 1 region, lepiej nie wychodzić z domu
  3. Przekroczono stan alarmowy. IMGW wydało pilny komunikat, Polacy muszą się przygotować
  4. Czy uważasz, że przejście na nauczanie zdalne byłoby dobrym pomysłem?
  5. Od dzisiaj zmiany w funkcjonowaniu urzędów do odwołania. Nagle podjęli decyzję, doniesienia z kilku polskich miast
  6. Inne niż wszyscy myśleli, cenne i piorunujące zastosowanie. Nie wyrzucaj obierek po ziemniakach
źródło: Instagram

 

Poprzedni artykułKamil: ”Najbardziej lubię dziewczyny na kiepskich stanowiskach. Mało zarabiają i dla wystawnej kolacji zrobią rzeczy, o jakie nikt ich nie podejrzewa”
Następny artykuł36-letnia żona Karola Strasburgera przerwała milczenie. Powiedziała całą prawdę, ludzie nie chcą wierzyć
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.