Małgorzata Kożuchowska, choć na co dzień strzeże swojej prywatności, postanowiła podzielić się traumatycznym wydarzeniem sprzed lat. Broniłam się, próbowałam wyrwać. Odważne wyznanie aktorki wywołuje gęsią skórkę!

Ulubienica Polaków i niekwestionowana ikona stylu, w wywiadzie dla miesięcznika Zwierciadło postanowiła zwierzyć się z dramatu, który spotkał ją lata temu. Nic dziwnego, że po tak przykrych przeżyciach, Małgorzata Kożuchowska poświęca się pomocy innym. Aktorka przerywa milczenie, by uświadomić, dlaczego nie można odwracać wzroku na widok cudzej tragedii. 

Małgorzata Kożuchowska apeluje o pomoc

Dzień przed finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie apelowała do fanów o angażowanie się w pomoc innym. 

Pomagamy, bo lubimy! Pomagamy, bo niesienie pomocy to niesienie dobra! Bo dobro zbliża, daje poczucie sensu, niesie nadzieję! Pomagamy, bo chcemy! Nie bójmy się pomagać!!! – napisała pod dodanym zdjęciem.

Aktorka bardzo chętnie udziela się charytatywnie. Brała udział w takich inicjatywach jak Szlachetna Paczka czy Wielcy Małym oraz od lat wspiera fundację Mam Marzenie. Nic dziwnego. Gdyby lata temu ktoś nie pomógł jej w niebezpiecznej sytuacji, całość mogłaby mieć naprawdę tragiczne zakończenie.

Małgorzata Kożuchowska: Broniłam się, próbowałam wyrwać

Aktorka po wielu latach, po raz pierwszy opowiedziała o mrożącej krew w żyłach historii. Kiedy jeszcze znana aktorka była studentką, pewnego wieczoru jej życie znalazło się w ogromnym niebezpieczeństwie. Wracając z uczelni została ona zaatakowana przez dwóch mężczyzn.

Wracałam do domu po zajęciach, wieczorem, i nagle drogę zajechał mi samochód. Dwóch mężczyzn usiłowało mnie do niego wciągnąć. Broniłam się, próbowałam się wyrwać wyznała w Zwierciadle.

Młoda Małgorzata Kożuchowska była bezbronna wobec swoich oprawców. Życie uratował jej przejeżdżający obok mężczyzna, który szybko zareagował na sytuację. 

Kierowca przejeżdżającego obok auta zauważył, że coś jest nie tak, zatrzymał się i spłoszył napastników. Uratował mi życie. Po dziś dzień jestem wdzięczna, że nie przestraszył się, nie uciekł i pomógł mi. Bo żeby pomagać, trzeba mieć odwagę — dodała aktorka.

Gwiazda nie ukrywa wdzięczności, a czyn odważnego mężczyzny jest godny pochwały. Warto reagować na krzywdę innych!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
instagram.com/malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska od lat związana jest z fundacją Mam Marzenie.

małgorzata kożuchowska
instagram.com/malgorzatakozuchowska

Pod jednym ze swoim zdjęć aktorka apelowała — Nie bójmy się pomagać!

małgorzata kożuchowska
instagram.com/malgorzatakozuchowska

Znana między innymi z roli w Rodzinka.pl, kobieta jest prawdziwą ikoną stylu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  4. Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
  5. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

źródło: radiozet.pl

Poprzedni artykułEdyta Wojtczak złamała niejedno serce. Legenda telewizji zachwycała urodą, jak dziś wygląda?
Następny artykułNikkie Tutorials zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Urodziła się mężczyzną, teraz ujawniła prawdę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.