Małgorzata Kożuchowska wyznała, że kilka lat temu straciła bliską jej osobę. Gwiazda otworzyła się podczas wywiadu i zdradziła bolesne szczegóły z przeszłości, do której musiała wrócić przy okazji pracy nad nowym filmem. Nie ukrywała, że było to dla niej wstrząsające przeżycie.

O niezwykłej przyjaźni Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy opowiedziała podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Z okazji premiery filmu Proceder, opowiadającego historię rapera Chady gwiazda wyznała, że w jej życiu był ktoś, kto miał równie tragiczną historię. 

Małgorzata Kożuchowska przyjaźniła się z raperem

Małgorzata Kożuchowska wyznała, że podczas pracy nad filmem Wtorek zaprzyjaźniła się z raperem Bolcem. Grzegorz Borek, bo tak naprawdę się nazywał, zmagał się z wieloma problemami, od których aktorka próbowała go uwolnić. Niestety, pewnego dnia dotarły do niej tragiczne informacje.

-Podobnie jak w tej historii Chady, walczył z rzeczywistością, z brakiem pieniędzy, alkoholem itd. Wydawało mi się w pewnym momencie, że jest szansa, aby go z tego wyciągnąć i mu pomóc. Ale ta historia, tak samo jak u Chady, skończyła się tragicznie. I to była dla mnie największa lekcja, z której czerpałam, biorąc udział w tym filmie – powiedziała dla jastrzabpost.pl.

małgorzata kożuchowska
filmpolski.pl

W Procederze Małgorzata Kożuchowska wcieliła się w postać bliską głównemu bohaterowi. Przywołanie w sobie wspomnień sprzed lat z pewnością było dla niej trudne, ale bez wątpienia wpłynęło też na autentyczność jej roli.

Jak zginął raper Bolec?

Raper Bolec zginął w niejasnych okolicznościach, najprawdopodobniej przyczyną jego śmierci było samobójstwo. Małgorzata Kożuchowska po latach wyznała, że ze względu na problemy osobiste jej przyjaciela nie było szans na to, że jego historia będzie miała pozytywne zakończenie.

-Na początku lat dwutysięcznych zagrałam w filmie Wtorek z Pawłem Kukizem i Grzegorzem Borkiem znanym powszechnie jako Bolec. On był raperem. Przez kilka lat mojego życia była mi to osoba bardzo bliska, mimo że byliśmy z kompletnie różnych światów – aktorka mówiła podczas festiwalu w Gdyni.

Gwiazda Rodzinki.pl wspomina, że mężczyzna był niezwykle wrażliwy, utalentowany i charyzmatyczny, ale zmagał się z uzależnieniem, nie tylko od alkoholu. Raper zmarł 27 lutego 2009 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
filmpolski.pl

Małgorzata Kożuchowska poznała rapera Bolca na planie filmu Wtorek.

małgorzata kożuchowska
filmpolski.pl

Mężczyzna zmarł w 2009 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Gwiazdor TVP stracił ogromne pieniądze. Z jego konta zniknęło 800 tysięcy złotych
  3. Barbara Kurdej-Szatan ma powody do świętowania! W komentarzach posypały się gratulacje
  4. Zbigniew Wodecki słynął z olbrzymiej uprzejmości. Gdy bezdomna poprosiła go o pieniądze, zrobił coś wspaniałego
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułDziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Reakcja jego mamy była błyskawiczna
Następny artykułSiwe włosy to nie powód do wstydu. 8 kobiet z siwizną, które podbijają Internet
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.