Małgorzata Kożuchowska opowiada o trudnych momentach w życiu. ”Stałam się wiecznym, chodzącym wyrzutem sumienia”. Co musiało się stać, aby aktorka czuła się w tak okropny sposób? 

Na pierwszy rzut oka wygląda na szczęśliwą i pogodną kobietę sukcesu. Małgorzata Kożuchowska ciągle zmaga się ze stresem i wyrzutami sumienia. Jedyne miejsce, gdzie czuje się dobrze to dom. W pracy myśli tylko o tym, żeby jak najszybciej wrócić do syna. W rozmowie z Faktem zdradza, że czuje się złą matką. 

Praca aktorki to ciągłe wyzwania

Zawód „aktorka” nie jest usłany różami i doskonale przekonała się o tym Małgorzata Kożuchowska. Przez to, jaki tryb pracy narzuca jej aktorstwo, nieustannie jest rozdarta między planem zdjęciowym a domem. 

Stałam się wiecznym, chodzącym wyrzutem sumienia. Bez końca zarzucam sobie, że gdzieś jest mnie za mało.- wyznaje gwiazda M jak miłość dla portalu Fakt.pl

Aktorce trudno jest skupić się na pracy, bo wciąż martwi się o swojego pięcioletniego syna. 

Małgorzata Kożuchowska- perfekcjonizm i ciągłe wyrzuty sumienia

Kiedy jest w pracy nieustannie myśli o tym, by wrócić do domu i zająć się wychowaniem syna. Będąc przy dziecku nie może przestać myśleć o pracy i o tym, co musi jeszcze zrobić, aby na planie dawać z siebie 100%. Małgorzata Kożuchowska chce być przykładną matką i wzorową aktorką. 

Gdy tylko kończymy, biegnę do synka. A kiedy już z nim jestem, szczęśliwa i uśmiechnięta, to za chwilę znów wpadam w panikę, bo myślę o pracy, czego się muszę nauczyć, żeby być gotowa na 100 proc. Wyrzuty sumienia znów mnie dręczą. Niestety chyba jestem na nie skazana.- wyznaje w wywiadzie z faktem Małgorzata Kożuchowska. 

Czy aktorka naprawdę jest skazana na wieczne cierpienie? 

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej 

Małgorzata Kożuchowska razem z mężem Bartkiem Wróblewskim długo starali się o dziecko. Dlatego ich syn, pięcioletni Jan, jest dla rodziców oczkiem w głowie. Oboje dbają o jego prywatność i bezpieczeństwo i właśnie z tego powodu nie pokazują pociechy w mediach społecznościowych. 

Zarówno Bartek Wróblewski, jak i Małgorzata Kożuchowska pracują w zawodach, które wymagają od obojga ciągłej dyspozycyjności. Przez to mają mało czasu na wychowywanie dziecka.

Zobacz zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej z dzieckiem:

Małgorzata Kożuchowska
instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Aktorka każdą wolną chwilę poświęca na zabawę z dzieckiem.

Małgorzata Kożuchowska
facebook.com/MalgorzataKozuchowska

Aktorka ma też z psa, z którym lubi aktywnie spędzać czas.

Małgorzata Kożuchowska
facebook.com/MalgorzataKozuchowska

Jakiś czas temu Małgorzata Kożuchowska pokazała na swoim profilu na Fabecooku zdjęcie zrobione kilka miesięcy po porodzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu
  2. Agata Duda na Święcie Wojska Polskiego. Przecieramy oczy ze zdumienia, wyglądała świetnie
  3. Martyna Wojciechowska ma kryzys z Przemysławem Kossakowskim? Praca utrudnia im wspólne życie
  4. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia
  5. Nie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nóg

Żródła: plotek.pl, fakt.24 

Poprzedni artykułKot bardzo długo nie wracał do domu, więc zmartwiony właściciel zaczął go szukać. Znalazł go w najbardziej nietypowym miejscu
Następny artykułBył uznawany za najbrzydszego chłopaka w mieście. Zapuścił brodę, został modelem i nie może opędzić się od kobiet
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.