Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska podjęła bardzo ważną decyzję. Wszystko dla dobra swojego 5-letniego synka
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 17.11.2019 12:51

Małgorzata Kożuchowska podjęła bardzo ważną decyzję. Wszystko dla dobra swojego 5-letniego synka

Małgorzata Kożuchowska EA
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek polskiej telewizji. Mnogość obowiązków zawodowych jednak nie pozwala na skupienie się na rodzinie. Aktorka była zmuszona podjąć bardzo ważną decyzję ze względu na dobro jej pięcioletniego syna.

Rodzina dla aktorki jest niezwykle ważna. Małgorzata Kożuchowska często podkreśla swoje przywiązanie do domowego ogniska. Okazuje się jednak, że życie zawodowe koliduje z opieką nad synem i aktorka musiała podjąć poważną decyzję dla jego dobra.

Ważna decyzja aktorki

Małgorzata Kożuchowska jest znana głównie z telewizji i ról w serialach, ale aktorka zdecydowała się na kolejne wyzwanie. Zagra tytułową rolę w sztuce Matka Joanna od aniołów na podstawie opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza i scenariusza Tadeusza Konwickiego. Premiera ma się odbyć w marcu 2020 roku w Teatrze Narodowym.

Okazuje się, że nawał obowiązków nie pozwala jej na częste widywanie syna. Gdy Małgorzata Kożuchowska bierze udział w próbach do swojej wymagającej roli teatralnej, występuje w Rodzince.pl lub jest na planie nowego serialu produkcji TVN, synem aktorki zajmuje się babcia. Jak donosi jednak czasopismo Świat i Ludzie Małgorzata Kożuchowska myśli o innym rozwiązaniu.

małgorzata kożuchowska: samochód

Małgorzata Kożuchowska stanęła przed poważną decyzją. Rozważała zabranie syna na próby do teatru, lecz zrezygnowała z tego, gdyż nie chciała zachęcać chłopca do kariery estradowej.

Rozwiązaniem problemu aktorki mogło przyjść, gdy dostała propozycję zagrania z ukochanym synem. Małgorzata Kożuchowska podjęła jednak poważną decyzję i odrzuciła ofertę. Celebrytka nie widzi w synu aktora dziecięcego i boi się o jego psychikę i dalsze życie, gdyby już jako dziecko stanął przed kamerami.

Ile dzieci ma Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska ma jednego syna. W 2008 roku aktorka wyszła za mąż za dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, a w 2014 urodził się ich syn Jan Franciszek. Chłopiec ma teraz pięć lat.

Aktorka nie pokazuje się publicznie z dzieckiem i pilnie strzeże jego prywatności. Na wspólnych zdjęciach na Instagramie Małgorzata Kożuchowska zawsze zasłania twarz syna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska

Celebrytka musiała podjąć ważną decyzję.

małgorzata kożuchowska

Aktorka ma pięcioletniego syna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Partnerka znanego rapera oskarżyła go o stosowanie przemocy. Pokazała drastyczne nagranie
  3. Mąż utrudniał Poli Raksie karierę aktorską. Był o nią chorobliwie zazdrosny i wdawał się w liczne romanse
  4. Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że co roku robi „awantury” w sklepie. Zawsze z tego samego powodu
  5. Beata Tyszkiewicz nie rozstaje się ze swoim niebieskim naszyjnikiem. Kryje się za nim niesamowita historia
  6. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  7. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg