Małgorzata Kożuchowska w 2011 roku spektakularnie pożegnała się z serialem M jak miłość. Minęło już osiem lat, ale wszyscy nadal pamiętają śmierć Hanki Mostowiak w kartonach. Teraz aktorka pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego i zdradziła sekret twórców serialu.

Małgorzata Kożuchowska zdradziła skąd się wziął pomysł na uśmiercenie jej bohaterki w serialu M jak miłość. Kultowa scena wywołała wiele emocji przed laty, a prawda na jej temat wychodzi teraz na jaw. Dlaczego Hanka Mostowiak zmarła akurat  kartonach?

Małgorzata Kożuchowska zdradziła sekret

Małgorzata Kożuchowska aż jedenaście lat wcielała się w postać Hanki Mostowiak w serialu M jak miłość. Scena śmierci bohaterki stała się kultowa i przed laty była popularnym obiektem żartów. Teraz Kuba Wojewódzki postanowił wrócić z aktorką do tamtych chwil.

– Jak ty wspominasz, ale tak bez jaj, tę scenę, której by się Spielberg nie powstydził, tę śmierć w kartonach? Takie nasze Szczęki — zapytał Kuba Wojewódzki.

– Jest obawa, że jak umrę, to zamiast porządnej płyty nagrobnej, ktoś postawi karton — zaśmiała się Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska
filmpolski.pl

Aktorka o śmierci Hanki Mostowiak

Małgorzata Kożuchowska jednak postanowiła poważnie opowiedzieć o pamiętnej scenie w M jak miłość. Zdradziła, że śmierć w kartonach wynikała z… niskiego budżetu produkcji.

– Rekwizytorzy powiedzieli: Gośka, ponieważ nie ma kasy na to, nie możemy rozwalić samochodu i generalnie jest słabo, więc dla Ciebie sprowadziliśmy kartony, […] żeby to była taka amortyzacja. Nie było materacy, gąbek. Powinny być takie rzeczy. — opowiedziała Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, jak wyglądała produkcja serialu w 2011 roku.

– Były kartony, no bo jedyne, co mogli po prostu za friko tam wrzucić. Ja wtedy, pamiętam, powiedziałam: dobra, musimy to tak wykadrować, żeby tego nie było widać. A oni: nie no, Gośka, przecież wiadomo!. Wyszło, jak wyszło – spuentowała aktorka.

Myślicie, że producenci serialu będą zadowoleni z tego, że zdradziła sekret?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska zdradziła sekret.

m jak miłość
filmpolski.pl

Tajemnica twórców M jak Miłość wyszła na jaw.

ZOBACZ TEŻ:

  1. SGGW może mieć bardzo poważny problem. Kary mogą pójść w miliony
  2. Katarzyna Dowbor przeżywa ciężkie chwile. Smutek zawitał do jej domu
  3. Agata Duda robi furorę w USA. Internet nie zapomni jej tamtego dnia
  4. Mąż Grażyny Torbickiej to wybitny lekarz. Gwiazda zdradziła, jak go poznała 38 lat temu
  5. Gwiazda TVN przyznała się do prostytucji i opowiedziała o trudnej przeszłości: „Stałam się niewolnikiem”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  7. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa „Sekta diabelska” Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. 

 

 

Poprzedni artykułJego brat ma zespół Downa. Pokazał, jak trzyma jego maleńką córkę, ciężko powstrzymać łzy
Następny artykułNa pierwszy rzut oka nie nadają się na modelki. Te dziewczyny zmieniają utarte standardy piękna
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.