Małgorzata Kożuchowska, która przez lata wciela się w postać Natalii Boskiej, wcale nie była pierwszą kandydatką do tej roli. Jak się okazuje, producenci typowali inną aktorkę. W Rodzince.pl pierwsze skrzypce miała grać ówczesna gwiazda TVN. 
 
O tym, którzy aktorzy mieli być z początku wcielić się w daną postać, krążą już legendy. I choć odtwórcy kultowych ról nie byli pierwszymi typami, teraz trudno wyobrazić sobie kogoś innego na ich miejscu. Kto miał zagrać zabawną Natalię Boską w serialu Rodzinka.pl? Nie była to z pewnością Małgorzata Kożuchowska.
 

Małgorzata Kożuchowska w Rodzince.pl

Małgorzata Kożuchowska w Rodzince.pl, wcieliła się w rolę mamy trójki chłopców i żonę Ludwika Boskiego. Za tę serialową kreację, aktorkę pokochały miliony. 

Kobiety chciały być jak Małgorzata Kożuchowska. Nosić włosy jak Małgorzata Kożuchowska i ubierać się jak Małgorzata Kożuchowska, a właściwie to jak Natalia Boska, bo tak naprawdę to fikcyjna postać skradła serca widzów. Wyobraźmy sobie, co by było gdyby przy boku Tomasza Karolaka wystąpił ktoś zupełnie inny? Teraz kiedy wszystkich obiegła smutna wieść o nagłym końcu uwielbianego przez Polaków serialu, na fakt zaczynają wychodzić nowe fakty dotyczące produkcji. 

Choć Małgorzata Kożuchowska dla Rodzinki.pl zupełnie zrezygnowała z gry w M jak Miłość, a na kastingu wypadła po prostu bosko — skąd według producentki serialu, Doroty Kośmickiej-Gacke, wzięło się nazwisko postaci — z początku wymarzoną kandydatką był ktoś zupełnie inny.

  1. Alan Andersz pokazał zdjęcie po wypadku. 8 lat temu lekarze walczyli o jego życie
  2. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę

Agnieszka Dygant w Rodzince.pl

Agnieszka Dygant w Rodzince.pl miała grać główną rolę żeńską. Jak przyznała w rozmowie z Plejadą producentka serialu, aktorka odrzuciła angaż na rzecz zagrania w Prawie Agaty. Wyobrażacie sobie Agnieszkę Dygant jako żonę Ludwika Boskiego?

Stety lub niestety, nigdy nie przekonamy się, jak wypadłaby na miejscu swojej koleżanki z brażny. Natomiast Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, mimo zakończenia serialu ponownie wcielą się w państwa Boskich. Jak donosi Super Express, TVP szykuje kinowy hit z nimi w roli głównej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
kadr z serialu Niania, FilmPolski.pl

Agnieszka Dygant zyskała ogromną popularność dzięki serialowi Niania. Co ciekawsze, do tej roli zatrudniła ją ta sama producentka.

małgorzata kożuchowska
kadr z serialu Prawo Agaty, FilmPolski.pl

Małgorzata Kożuchowska zagrała przy boku koleżanki na planie serialu Prawo Agaty.

małgorzata kożuchowska
kadr z serialu Rodzinka.pl, FilmPolski

Wyobrażacie sobie Agnieszkę Dygant w roli Natalii Boskiej? Jakie wtedy nazwisko nosiłaby rodzina?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ratownik medyczny zaatakowany przez psa. Pilny apel do właścicieli czworonogów
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Zaatakował staruszka na ulicy. Nie mógł przewidzieć co się wydarzy, wszystko nagrały kamery
  4. Żenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?
  5. Była gwiazdą „Słonecznego patrolu”, mężczyźni za nią szaleli. Ciężko uwierzyć, jak wygląda dziś
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułSprzedał swój telefon i zapomniał wykasować nagrań. Wiadomo, co ojczym robił 6-letniemu chłopcu
Następny artykułIlona Felicjańska wzięła ślub. Paul Montana i celebrytka powiedzieli sobie „TAK” w Londynie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.