Małgorzata Kożuchowska zainspirowała się Pierwszą Damą? Pewne ostatnie wydarzenie zwróciło uwagę fanów na zaskakujące podobieństwo między obiema panami. Czyżby Agata Duda stanowiła wzór elegancji dla uznawanej za ikonę mody aktorki? Wygląda niemal identycznie!

Czyżby Małgorzata Kożuchowska śledziła styl żony Andrzeja Dudy? Po ostatnim publicznym występie aktorki internauci orzekli, że gwiazda wyglądała niemal zupełnie jak Agata Duda! Przesada? A może Kożuchowska chciała w ten zaskakujący sposób oddać hołd Pierwszej Damie? Sami zdecydujcie, czy to przypadek, czy świadoma inspiracja. 

Małgorzata Kożuchowska wyglądała jak Agata Duda?

Niedawno Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się wziąć udział w pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Aktorka wybrała na tę okazję niezwykłą kreację. Suknia, na jaką się zdecydowała, sięgała prawie do ziemi, miała bufiaste rękawy oraz golf. 

Szczególną uwagę fanów przykuła również fryzura gwiazdy. Uderzająco przypominała sposób uczesania, z którego słynie Agata Duda. Z kolei nie miała żadnych ozdobników z wyjątkiem charakterystycznego skórzanego paska. Internauci natychmiast przywołali wspomnienie stroju, który miała na sobie Agata Duda podczas wizyty księżnej Kate Middleton i księcia Williama w Polsce w 2017 roku. Pierwsza Dama wybrała – podobnie jak teraz Kożuchowska – cielistą i zabudowaną suknię z szerokim góralskim pasem.

Czy gwiazda serialu Rodzinka.pl rzeczywiście zapragnęła wyglądać jak Pierwsza Dama, nie bez powodu uważana za ikonę elegancji? A może to tylko przypadek i Małgorzata Kożuchowska zupełnie nie myślała o żonie Andrzeja Dudy, gdy obmyślała, jak wystąpi na pokazie. 

Co robi Małgorzata Kożuchowska?

Jeszcze niedawno aktorka skupiała się na przygotowywaniu obchodów świąt Wielkanocy. Religia i rodzina mają ogromne znaczenie w życiu gwiazdy, która pochwaliła się na Instagramie zdjęciem koszyczka pełnego tradycyjnych dań i słodkości.

W przygotowaniach asystował gwieździe jej syn Jaś, z którym wspólnie przygotowali tort czekoladowy. Dumna mama opublikowała zdjęcie efektu ich pracy na Instagramie, czym rozczuliła internautów. Co ciekawe, swoimi wrażeniami z gotowania podzielili się z Polakami także państwo Duda. Andrzej Duda obiecał żonie, że w tym roku on upiecze świąteczną babkę!

Chociaż Małgorzata Kożuchowska może sobie pozwolić na większe ryzyko w kwestii ubiory niż Agata Duda, aktorka na ogół wybiera klasyczną elegancję. Myślicie, że Pierwsza Dama jest dla niej wzorem? A może obie panie mają podobny gust?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  2. Jerzy Bińczycki po wielu rozczarowaniach spotkał miłość swojego życia. Sielankę przerwała jego nagła śmierć
  3. Chart rosyjski to spektakularny i arystokratyczny towarzysz

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska agata duda
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska inspirowała się Agatą Dudą?

małgorzata kożuchowska agata duda
fot. instagram.com @prezydent_pl

Pierwsza Dama i aktorka wystąpiły w zaskakująco podobnych stylizacjach. 

małgorzata kożuchowska agata duda
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Agata Duda ma nawet podobną fryzurę do tej, na którą zdecydowała się gwiazda. 

małgorzata kożuchowska agata duda
fot. instagram.com @prezydent_pl

Chodzi o suknię, którą Pierwsza Dama miała na sobie podczas wizyty księżnej Kate Middleton i księcia Williama.

Małgorzata Kożuchowska czy Agata Duda? Zobacz kreację aktorki z pokazu Macieja Zienia!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCórka Ewy Wachowicz nie jest podobna do mamy. Kim jest Aleksandra Osuchowska?
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan pokazała niepokojące wideo. „To wszystko mnie kosztuje za dużo energii”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.