Małgorzata Kożuchowska nie lubi dzielić się z fanami szczegółami swojego życia prywatnego. Jednak tym razem stało się coś tak okropnego, że artystka postanowiła zrobić wyjątek. O co chodziło? Gwieździe odpowiedział sam Andrzej Duda! „Szok, żal”, napisał prezydent. Nie mogła powstrzymać łez!

Nawet znani i lubiani nie są niestety wolni od cierpienia i smutku. Przekonała się o tym Małgorzata Kożuchowska. Chociaż życie aktorki może wydawać się godne pozazdroszczenia, pewne tragiczne wydarzenie odebrało jej spokój i radość. Co się stało? „Nie mogę powstrzymać łez”, wyznała. Do grona pocieszycieli dołączył nawet Andrzej Duda. Prezydent wyraził solidarność z załamaną gwiazdą. „Łączę się z Panią serdecznie w żalu”.

Małgorzata Kożuchowska rozpłakała się. Co się stało?

Małgorzata Kożuchowska dołączyła do grona gwiazd, które zdecydowały się podzielić swoimi emocjami w związku z pożarem katedry Notre Dame. Aktorka jest osobą bardzo wierzącą i wrażliwą, więc nic dziwnego, że sprawa szczególnie ją poruszyła. 

Gwiazda postanowiła poszukać wsparcia za pośrednictwem social mediów. Opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie płonącej katedry. Pod spodem umieściła kilka poruszających zdań. 

Nie mogę powstrzymać łez. Szok. Żal. Niedowierzanie.

Wśród osób, które postanowiły pocieszyć aktorkę i podzielić się własnym żalem, znalazł się sam Andrzej Duda. Prezydent nie ukrywał, że czuje się równie wstrząśnięty zaistniałą sytuacją. 

– Szanowna Pani Małgorzato, nie polubię tego zdjęcia. Nigdy. Łączę się z Panią serdecznie w żalu. Straszne to jest… 

Słowa poruszenia i współczucia wobec mieszkańców Francji napływają z całego świata. Emocje po pożarze, który strawił sporą część kilkusetletniego budynku, wciąż pozostają żywe wśród wielu osób. 

W co wierzy Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska jest osobą głęboko wierzącą. Jak wyznała w wywiadzie dla portalu pl.aleteia.org, chrześcijańskie zasady pomagają jej przetrwać w pełnym pokus świecie show-biznesu. 

– W świecie, w którym na co dzień pracuję, jest sporo manipulacji, blichtru. Wiara zaś daje wyraźny azymut. Dzięki niej nie skupiam się na tym, co złe – czytamy na pl.aleteia.org

Jak podaje tvn24.pl, pożar Notre Dame prawdopodobnie wywołano nieumyślnie, a robotnicy remontujący budynek są już przesłuchiwani. Prezydent Francji Emmanuel Macron zapowiedział, że katedra zostanie odbudowana, co na pewno przyniesie ukojenie wszystkim osobom, które są przejęte tragedią.

Małgorzata Kożuchowska dołączyła do grona osób, które pożar katedry Notre Dame głęboko dotknął. Mamy nadzieję, że wsparcie tysięcy Polaków i prezydenta pomoże jej znaleźć ulgę i spokój.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Chociaż Małgorzata Kożuchowska jest zwykle uśmiechnięta, ostatnie wydarzenia wprawiły ją w ogromny smutek.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBlizny Popka to jego znak rozpoznawczy. Ile kosztowała skaryfikacja?
Następny artykułBiedroń z partnerem. Kim jest Krzysztof Śmiszek, ukochany prezydenta?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.