Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bartłomiej Wróblewski to mąż Małgorzaty Kożuchowskiej. Kim jest i czym się zajmuje?
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 06.06.2019 13:32

Bartłomiej Wróblewski to mąż Małgorzaty Kożuchowskiej. Kim jest i czym się zajmuje?

Małgorzata Kożuchowska
instagram.com/malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska: Bartłomiej Wróblewski to mąż aktorki. Kim jest? Zarówno aktorka, jak i Bartłomiej Wróblewski pilnie strzegą prywatności swojej i ich jedynego syna. Jednak kilku sekretów nie udało im się utrzymać w tajemnicy…

Małgorzata Kożuchowska: Bartłomiej Wróblewski to mąż aktorki. Kim jest? Małgorzaty Kożuchowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana aktorka serialowa i filmowa, posiada charakterystyczną, krótką blond fryzurkę. Niewiele osób wie jednak, kto jest jej partnerem życiowym. Jednak dwa lata temu zrobiło się o nim głośno, kiedy otrzymał pewną zaskakującą ofertę. O co chodziło? Czym zajmuje się na co dzień Bartłomiej Wróblewski? Będziecie zaskoczeni!

Małgorzata Kożuchowska: Bartłomiej Wróblewski to mąż aktorki

Bartłomiej Wróblewski ożenił się z Małgorzatą Kożuchowską 30 sierpnia 2008 roku, więc kilka miesięcy temu para obchodziła już dziesiątą rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka opublikowała na Instagramie ich fotografię z tamtego dnia, opatrzoną emocjonalnym podpisem:

– Ten nasz jedyny wyjątkowy dzień pamiętam jakby to było wczoraj! A to już 10 lat!!! Dziękuję za każdą wspólną godzinę, wszystkie wspólne decyzje, wspólne radości, czułość! Za miłość! Niech trwa!!!

Małgorzata Kożuchowska Bartłomiej Wróblewski: to była miłość od pierwszego wejrzenia! Para wzięła ślub po czterech latach znajomości. Pierwszy raz spotkali się na uroczystości pogrzebowej papieża Jana Pawła II. W 2014 roku na świecie pojawił się ich synek Jan Franciszek Wróblewski. W momencie porodu dziś 47-letnia aktorka miała 43 lata.

Czym zajmuje się Bartłomiej Wróblewski?

W przeszłości Bartłomiej Wróblewski zajmował się dziennikarstwem. Pracował m.in. dla Wiadomości i Panoramy w TVP, jednak zrezygnował z niej w 2010 roku na rzecz prowadzenia własnej firmy ochroniarskiej.

Dwa lata temu Bartłomiej Wróblewski otrzymał od zespołu Wiadomości TVP, propozycję powrotu, ale odmówił. Jak poinformował Dziennik.pl:

– Bartek był tym mile zaskoczony. Ale teraz jest na innym etapie życia i idzie mu znakomicie. Nie zamierza tego zmieniać, by wrócić do przeszłości. Jego firma ochroniarska zajmuje się m.in. ochroną osiedla, na którym mieszka z rodziną.

Składamy Małgorzacie Kożuchowskiej i Bartłomiejowi Wróblewskiemu gratulacje z okazji 10. rocznicy ślubu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska Bartłomiej Wróblewski

Małgorzata Kożuchowska pilnie strzeże prywatności swojego jedynaka. Pilnuje, żeby na żadnym ze zdjęć nie było widać jego twarzy.

Małgorzata Kożuchowska Bartłomiej Wróblewski

Na Instagramie aktorki przeważają zdjęcia dotyczące jej życia zawodowego. Z Tomaszem Karolakiem grają małżeństwo Boskich w serialu Rodzinka.pl.

Małgorzata Kożuchowska Bartłomiej Wróblewski

Aktorka chętnie angażuje się w różne akcje społeczne i charytatywne.

Małgorzata Kożuchowska: Bartłomiej Wróblewski to mąż aktorki. Kim jest?

Zdjęcie ze ślubu Kożuchowskiej i Wróblewskiego.

Małgorzata Kożuchowska Bartłomiej Wróblewski

Wygląda na to, że po 10 latach Małgorzatę Kożuchowską i Bartłomieja Wróblewskiego nadal łączy głębokie uczucie. Zazdrościmy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aleksandra Kwaśniewska jest najszczęśliwsza! Spełniła swoje marzenie!
  2. Roksana Węgiel wydała teledysk! Jest lateks, obcasy i „dorosły” makijaż
  3. Bronisław Komorowski schudł! Były prezydent wyjawił prawdę, chodzi o zdrowie
  4. Pochodzenie Elżbiety Bieńkowskiej intryguje! Skąd pochodzi nazwisko Moycho?
  5. Jolanta Fraszyńska z partnerem szykują się do ślubu? Kim jest ukochany aktorki?

źródła: plotek.pl, rozrywka.dziennik.pl