Małgorzata Kożuchowska: Bartłomiej Wróblewski to mąż aktorki. Kim jest? Zarówno aktorka, jak i Bartłomiej Wróblewski pilnie strzegą prywatności swojej i ich jedynego syna. Jednak kilku sekretów nie udało im się utrzymać w tajemnicy…

Małgorzata Kożuchowska: Bartłomiej Wróblewski to mąż aktorki. Kim jest? Małgorzaty Kożuchowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana aktorka serialowa i filmowa, posiada charakterystyczną, krótką blond fryzurkę. Niewiele osób wie jednak, kto jest jej partnerem życiowym. Jednak dwa lata temu zrobiło się o nim głośno, kiedy otrzymał pewną zaskakującą ofertę. O co chodziło? Czym zajmuje się na co dzień Bartłomiej Wróblewski? Będziecie zaskoczeni!

Małgorzata Kożuchowska: Bartłomiej Wróblewski to mąż aktorki

Bartłomiej Wróblewski ożenił się z Małgorzatą Kożuchowską 30 sierpnia 2008 roku, więc kilka miesięcy temu para obchodziła już dziesiątą rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka opublikowała na Instagramie ich fotografię z tamtego dnia, opatrzoną emocjonalnym podpisem:

– Ten nasz jedyny wyjątkowy dzień pamiętam jakby to było wczoraj! A to już 10 lat!!! Dziękuję za każdą wspólną godzinę, wszystkie wspólne decyzje, wspólne radości, czułość! Za miłość! Niech trwa!!!

Małgorzata Kożuchowska Bartłomiej Wróblewski: to była miłość od pierwszego wejrzenia! Para wzięła ślub po czterech latach znajomości. Pierwszy raz spotkali się na uroczystości pogrzebowej papieża Jana Pawła II. W 2014 roku na świecie pojawił się ich synek Jan Franciszek Wróblewski. W momencie porodu dziś 47-letnia aktorka miała 43 lata. 

Czym zajmuje się Bartłomiej Wróblewski?

W przeszłości Bartłomiej Wróblewski zajmował się dziennikarstwem. Pracował m.in. dla Wiadomości Panoramy w TVP, jednak zrezygnował z niej w 2010 roku na rzecz prowadzenia własnej firmy ochroniarskiej.

Dwa lata temu Bartłomiej Wróblewski otrzymał od zespołu Wiadomości TVP, propozycję powrotu, ale odmówił. Jak poinformował Dziennik.pl:

–  Bartek był tym mile zaskoczony. Ale teraz jest na innym etapie życia i idzie mu znakomicie. Nie zamierza tego zmieniać, by wrócić do przeszłości. Jego firma ochroniarska zajmuje się m.in. ochroną osiedla, na którym mieszka z rodziną.

Składamy Małgorzacie Kożuchowskiej i Bartłomiejowi Wróblewskiemu gratulacje z okazji 10. rocznicy ślubu! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska Bartłomiej Wróblewski
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska pilnie strzeże prywatności swojego jedynaka. Pilnuje, żeby na żadnym ze zdjęć nie było widać jego twarzy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGdzie mieszka Anna Mucha? W bardzo luksusowym domu
Następny artykułRoksana Węgiel o toksycznej relacji: „Trzeba w pewnym momencie powiedzieć stop”. Szczere wyznanie młodej gwiazdy
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.