Małgorzata Kożuchowska: ciąża aktorki to fakt czy plotka? Fani nie mają ŻADNYCH wątpliwości, że gwiazda już za kilka miesięcy powita na świecie swojego drugiego malucha. Koniecznie zobaczcie zdjęcia gwiazdy i oceńcie sami, czy skrywa przed fanami słodką tajemnicę. Zdjęcie jest bardzo wymowne. 

Nigdy nie ukrywała, że rodzina stanowi dla niej największą wartość. Chociaż jest już mamą uroczego chłopczyka, niedawno pojawiła się pogłoska, że aktorka niedługo zostanie mamą po raz drugi. Jednak nie chodzi o anonimowe wyznanie żadnego znajomego gwiazdy, lecz… zdjęcie z ciążowym brzuszkiem! Czyżby fani odkryli tajemnicę gwiazdy wcześniej, niż zamierzała ujawnić ją opinii publicznej? Małgorzata Kożuchowska: ciąża zostanie ogłoszona lada moment? 

Małgorzata Kożuchowska: ciąża aktorki to fakt?

Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą w 10 października 2014 roku, kiedy na świat przyszedł jej pierworodny syn Jan Franciszek. Chłopiec skończy w tym roku już pięć lat. Czyżby rodzice Jasia uznali, że przyszedł czas, by ich ukochany jedynak miał rodzeństwo?

Małgorzata Kożuchowska: ciąża gwiazdy została ujawniona przez przypadek? Aktorka niedawno pochwaliła się fanom zdjęciem z rodzinnego spaceru. Wystąpiła na nim z nową fryzurą, przypominającą uczesanie Magdy Mołek. Jednak uwaga internautów skupiła się przede wszystkim na sukience Kożuchowskiej, a dokładniej – tym, co się pod nią znajduje. Pod materiałem wyraźnie rysował się brzuszek, do złudzenia przypominający ciążowy

Ten szczegół nie umknął uwadze fanów, którzy natychmiast zaczęli zasypywać aktorkę licznymi pytaniami. Chociaż Małgorzata Kożuchowska nie zdecydowała się jednak odnieść do wątpliwości internautów, na kolejnych zdjęciach ze spaceru zabrakło już ujęć z widocznym brzuszkiem.

Czy Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży?

Mimo sugestywnych zdjęć nie jesteśmy w stanie stwierdzić z całą pewnością, że Małgorzata Kożuchowska oczekuje narodzin drugiego dziecka. Nie byłoby zresztą nic dziwnego w tym, że zdecydowałaby się na powiększenie rodziny. Gwiazda obchodziła w tym roku czterdzieste ósme urodziny, więc byłby to „ostatni dzwonek”.

Małgorzata Kożuchowska: ciąża aktorki jest tylko złudzeniem? Być może gwiazda po prostu założyła tego dnia zbyt obcisłą kreację, chwilę wcześniej zjadła posiłek albo mamy do czynienia z niefortunnym ułożeniem się materiału na brzuchu. Jeżeli gwiazda naprawdę oczekuje drugiego dziecka, prawdopodobnie woli utrzymać tę sytuację w tajemnicy, by uniknąć nadmiernego zainteresowania ze strony mediów i fanów. 

Sądzicie, że Małgorzata Kożuchowska rzeczywiście może być w ciąży? Oceńcie jej zdjęcie i sami zdecydujcie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska: ciąża
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska: ciąża aktorki jest przez nią ukrywana?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułLinda Evans, gwiazda Dynastii cierpiała na poważną chorobę. „Ból był koszmarem”
Następny artykułMiłosny horoskop na lato dla Wag
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.