Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny zadziwiła swoich wielbicieli stylizacją w iście królewskim stylu! Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym przypomina księżną Dianę! Trzeba przyznać, że gwiazda w koronie wygląda jak prawdziwa księżniczka! 

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Kożuchowska słynie z niebanalnego stylu. Przez wiele osób została okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych Polek. Niedawno aktorka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, którym zachwyciła swoich wielbicieli. Z miejsca okrzyknięto ją księżną Dianą! Z jakiej okazji wybrała tak elegancką stylizację?

Małgorzata Kożuchowska jako księżna Diana!

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła wszystkich swoją elegancką stylizacją! Prezentuje się iście królewsko, a ja ten głowie lśni diadem z prawdziwego zdarzenia! Już jakiś czas temu ozdoby do włosów wróciły do łask i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej idealnie wpisuje się w najświeższe trendy.

Gwiazda serialu Rodzinka.pl hucznie obchodziła swoje 48. urodziny. Dzień urodzin zbiegł się w czasie ze ślubem przyjaciół Małgorzaty – była to wspaniała okazja, by zamienić się w księżniczkę! 

To był wspaniały dzień, który spędziłam w gronie rodziny, najbliższych i trochę dalszych przyjaciół. Tak się złożyło, że tego samego dnia brali ślub nasi przyjaciele więc urodziny obchodziłam w wyjątkowo radosnej weselnej atmosferze – napisała Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie.

Królewska stylizacja

Małgorzata Kożuchowska zrealizowała marzenie z dzieciństwa wielu dziewczynek i na ślub przyjaciół wybrała elegancką, czarną sukienkę. Całość dopełniła błyszcząca opaska, która przypominała królewską tiarę. Aktorka dobrała delikatne kolczyki, które nie odwróciły uwagi od eleganckiej stylizacji. Trzeba przyznać, że Małgosia przypomina księżną Dianę. Urody, klasy i wdzięku mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta! Nie każda przedstawicielka płci pięknej ma tak wysublimowany gust. 

Jak podoba wam się Małgorzata jako księżna Diana? Z pewnością mogłaby wystąpić na królewskim dworze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska
instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Małgosia obchodziła niedawno urodziny. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułMaja Popielarska straciła mamę w klasie maturalnej. „To dla mnie wielka trauma, która trwa do dziś”
Następny artykułCórka Piotra Grabowskiego wystąpiła w odważnym filmie Vegi! Będzie gwiazdą?